Międzynarodowy przewóz osób i paczek

Na wynajem w Amsterdamie: mieszkanie z zakazem gotowania.

Email
02.08.2017.
 Na wynajem w Amsterdamie: mieszkanie z zakazem gotowania.
 

W Amsterdamie wyjąć można studio za 1100 € miesięcznie, jednak pod warunkiem, że jego nowy mieszkaniec nie będzie w nim gotował oraz, jeśli nie będą się w nim znajdowały więcej niż dwie osoby na raz.

 

 

 

35 metrowe lokum znajduje się w dzielnicy Jordaan. Ogłoszenie wpadło w oko jednemu z dziennikarzy RTL news. Podjęto próbę skontaktowania się z właścicielem mieszkania i uzyskania informacji na temat nietypowych obostrzeń.


Z angielskiego opisu studia dowiedzieć się można, że posiada łazienkę i kuchnię. “Kuchnia jest w pełni wyposażona, z wyjątkiem płyty do gotowania. Gotowanie w mieszkaniu jest całkowicie zabronione ze względu na przepisy.” Co ciekawe - na zdjęciu płyta jest widoczna.


Agencja pośrednicząca w wynajmie, Stone Capital, obiecała RTL, że uzyska od właściciela informację o zakazie gotowania.


Niedobór mieszkań w Amsterdamie zaczyna już doprowadzać do skrajnych przypadków. Nie tak dawno pisaliśmy Wam o kawalerce przy popularnym Prinsengracht, mającej jedynie 15 metrów kwadratowych, która sprzedana została za ponad 150 000 €.


Komentarze
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 
 
Przeczytaj następny artykuł:
Niegościnni Holendrzy
Niegościnni Holendrzy

Tylko 5 procent holenderskich domów otwiera swoje drzwi dla znajomych przynajmniej raz w tygodniu, a aż 83% podejmuje gości rzadziej niż raz w miesiącu lub nigdy!

ZAMKNIJ

Bliżej nas