Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gdzie na wakacje? - Holandia

Czytali temat:
Andrzej Kozanecki Lukson Brard Marcin Zając Przemysław Andrzejewski Ela K kotaifoka Natalia Verka adam90007 malinowski malpek od86 lukosia On123 Kowalski amarylis.skarleth Nikt Nikt (2682 niezalogowanych)
41 Postów
Monika Nowicka
(Mella)
Bywalec
jeździcie na wakacje? Ja w tym roku chciałam pojechać, nie zgadniecie gdzie. Oczywiście do Tunezji. Ale już nie pojadę tam, nie ma mowy. gdzieś bym się jednak wybrała, skoro wreszcie mnie stać. Jak myślicie, gdzie będzie bezpiecznie? Czy Grecja to dobry wybór?
Myślałam na przykład o takiej Lefkadzie: http://www.qtravel.pl/inspiracje/lefkada-grecja-id302
Tylko zastanawiam się, czy jak zbankrutują, to się to na turystach nie odbije.
A wy gdzieś jedziecie?
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
Do Polski bo tam nadal jest co zwiedzać. Piękny kraj. Myślę że szukasz czegoś egzotycznego bo "Cię stać " a czy poznalaś swój kraj ojczysty?
Zgłoś wpis
5 Postów
Adam Piszko
(tomanek)
Początkujacy
A no piękny. Podlasie teraz ma duże parcie. http://www.hotel.bialowieza.pl - standardy coraz wyższe a region dotychczas niedoceniany.
Zgłoś wpis
5 Postów
Mila Kowalska
(milakos)
Początkujacy
Rzeczywiście w Polsce jest wiele pięknych miejsc i to nieuczęszczanych przez turystów, trzeba wiedzieć jednak gdzie wyjechać
Zgłoś wpis
14 Posty
adam adam
(AmigosPrzewozy)
Bywalec
To prawda, w Polsce faktycznie można spędzić bardzo fajne wakacje i wypocząć, miejsc nie brakuje i tyko od nas zależy na co się zdecydujemy i jakie mamy upodobania czy preferencje. Ja mogę polecić Bałtyk albo Tatry
Zgłoś wpis
6 Postów
kotaifoka
(kotaifoka)
Początkujacy
Jeśli kogoś ciągnie do Polski, to zawsze znajdzie ciekawe miejsce do zwiedzania. Fajnie, że standard wielu miejsc (hoteli, pensjonatów, restauracji, atrakcji turystycznych ) bardzo się podniósł i naprawdę już nie musimy się wstydzić.
Zgłoś wpis
103 Posty
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
A gdzie w tym roku planujecie wakacje?
Zgłoś wpis
14 Posty
Bywalec
Planuję wyjazd w Polsce w czerwcu. Odwiedzę rodzinę, przy okazji wybierzemy się na weekend w spa w Borach Tucholskich. Polecam pałac Hanza, dobry dojazd, a miejsce ma naprawdę wiele do zaoferowaania. Jest tam basen, zabiegi spa. Poza tym sporo atrakcji dla dzieci takich jak park liniowy czy stadnina koni.

NO i na jesieni marzą nam się bardziej egzotyczne wakacje. Może Zanzibar? Jeszcze nie wiem jak będzie z moim urlopem ale bardzo chciałabym wybrać się w to miejsce
Zgłoś wpis
1 Post
lukosia
(lukosia)
Początkujacy
my wybieramy się na późne jesienne wakacje - planujemy polecieć gdzieś ale jeszcze nie wiem gdzie. póki co przeglądamy oferty na stronach internetowych biur podróży i czytam sobie na bieżaco bloga turystycznyninja.pl/kategoria/loty/ - może coś mi wpadnie w oko i wpadnie jakiś fajny wyjazd na tydzień lub dwa
Zgłoś wpis
103 Posty
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
No ja zamierzam wrócić do Polski Co roku planuję zwykle jakieś wakacje za granicą w miesiącach zimowych. Ale latem wolę wypoczywać w kraju. Gdzie jestem w stanie odwiedzić rodziców czy wybrać się do jakiegoś fajnego miejsca

Jeśli szukalibyście wygodnych noclegów w Okunince, polecam ten domek szyszka-okuninka.pl/ Jest to domek nad jeziorem Białym

W wygodnym standardzie (czasami trudno jest znaleźć tam łądne miejsca).
Zgłoś wpis


Bliżej nas