Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Shopping !!! - Holandia

8 Postów

()
Początkujacy
Hej wszystkim w związku ze wszech obecnie panującymi przecenami pomyślałam, że fajnie byłoby się podzielić jakimiś fajnymi miejscami gdzie można kupić jakieś perełki w dobrych cenach, mogą to być jakieś bazarki, czy nowo otwarte duże centra handlowe w tym temacie jest absolutna dowolność, nawet nie koniecznie w Holandii, gdzieś gdzie można było by kupić bilet lotniczy i udać się na cały dzień zakupów myślę, że właśnie teraz mamy na to najlepszy moment. Ja od dawna planuję takie wypad do Londynu ale jeszcze tam nie byłam i zbieram informacje gdzie konkretnie i najlepiej uderzyć A może nawet znajdą się jakieś chętne na taką podróż
To co ja mogę polecić to napewno Eindhoven, całe centrum i napewno cały dzień z głowy znajdziecie tam ( co dla mnie najważniejsze) Primarka trzypiętrowego, dwa centra handlowe z masą sklepów i oczywiście mniejsze sklepiki w pobocznych uliczkach jest w czym wybierać napewno, spory Douglas mający nawet kosmetyki z Mac a.

Zaznaczam, że mam nadzieję iż jest tutaj dozwolony każdy temat, że nie zostanę zjechana że zakupy to mało przydatny i zbędny temat. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
Brawo Nitecka. Wreszcie ktoś coś napisał konkretnego na tym forum. Ja nie jestem za chodzeniem po sklepach i zbyt wiele nie pomoge ale na pewno komuś się przydadzą takie informacje
Zgłoś wpis
8 Postów

()
Początkujacy
No dokładnie widzę, że trzeba trochę różnorodności na tym forum
A być może znajdą się jakieś dziewczyny które chętnie podzielą się takimi newsami.
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
Wiem ze bardziej Ci chodzi o to żeby spacerować po sklepach
Może szału nie ma ale dostawa gratis
http://www.sarenza.nl/sale-schoenen
Zgłoś wpis
8 Postów

()
Początkujacy
Ooo proszę tą pierwszą stronkę znam a tej drugiej na pewno się przyjrzę, dziękować
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
Podane daty wyprzedaży z zeszlych lat. Analogicznie w tym roku będą to daty przybliżone
wanneeruitverkoop.jouwweb.nl/
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
zalando.nl
www.hm.com/nl/
mango.com
vd.nl
wehkamp.nl
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
Ja też chcę na shopping. Kto mnie zabierze. Istotna jest grubość portfea nie będę wybredny
Zgłoś wpis
8 Postów

()
Początkujacy
Ojjj tam wiciu, grubość portfela nie jest tak istotna, liczy się dobra zabawa przy szukaniu "perełek"
Zgłoś wpis


Bliżej nas