Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Power PRotein Kazan Meble Andrzej Kozanecki Andrzej Rybicki Emil Kiszczak sebastian1222 Dawid Mariola halina3668 Piotr Oleksiński Raff21 AngelDevil8386 Tobbacoo (4600 niezalogowanych)
551 Postów

()
Latający Holender
czemu ma byc szkoda ?
jak ktos ma problemy z regolaminem nie musi tam zagladac a jak ktos ma firme to ma sie oglasza w danym miesjcu podajac np kvk . a jesli ktos ma problem z praktykami Bierlita musi to sam rozstrzygna na drodze sadowej i/lub sie nie oglaszac na jego stronach .
Ja mam problemy z szmata co sie nazwala go...na ale od czasu jak zlozylam zazalenia gdzie trzeba i zlozylam skarge gdzie trzeba nie mam zadnego problemu . Oglaszac sie u nich nie oglaszam bo i poco , sa lepsze miejsca .
Zgłoś wpis
3 Posty
jbtrade jbtrade
(jbtrade)
Początkujacy
bardzo proszę o dodanie opinii na stronie twojaopiniaoniedzielinl.n12.nl/
Zgłoś wpis
3 Posty
jbtrade jbtrade
(jbtrade)
Początkujacy
niedziela to totalna porażka zachowuje sie jak Putin myśli ze mu wszystko wolno my zdecydowaliśmy się złożyć papiery do sadu zbieramy chętnych do pozwu zbiorowego myślę ze możemy zebrać ok 30 firm jeżeli będziemy się trzymać razem powalimy niedziele za dyskryminacje poszkodowani lub osoby blokowane proszę pisać na info@jbtrade.eu robimy listę szukam tez odpowiedniego adwokata pozdrawiam wszystkich odważnych
Zgłoś wpis
2 Posty
eurojumper eurojumper
(eurojumper)
Początkujacy
popieram w moim przypadku wystarczyło znajomość z właścicielem jbtrade.eu by usunąć przez niedziele .nl moje ogłoszenia moja wpółpraca z jbtrade.eu uklada sie bardzo pozytywnie czego nie moge powiedziec o niedzieli.nl popieram akcje przeciwko niedzieli .nl może uda się zrobić porzadek z dyskryminacji polaków
Zgłoś wpis
2 Posty
eurojumper eurojumper
(eurojumper)
Początkujacy
szkoda ze już nie działa myślę ze jest sporo polaków nie zadowolonych z praktyk niedziela.nl warto by było kontynuować wpisy
Zgłoś wpis
2 Posty
T H
(THczylija)
Początkujacy
Zapraszam do zapoznania się z artykułem

www.iholandia.nl/index.php/wiadomosci/87...lu-niedziela-nl.html
Zgłoś wpis


Bliżej nas