Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PRZYGARNĘ ROWER - Holandia

12 Posty
Maja Fox
(fukyGirl)
Bywalec
tak jak w temacie napisałam przygarnę rower. Może być zniszczony, a nawet niesprawny. Ewentualnie kupię za niewielką kwotę, ponieważ ma on mi służyć jako środek lokomocji w poszukiwaniu pracy dorywczej Aktualnie mam umowę w agencji która od 3 tygodni nie potrafi mi znaleźć stałej pracy więc muszę jakoś dorobić.... Pozdro
Zgłoś wpis
3 Posty
J samsiedomysl
(janek31)
Początkujacy
mam rower kolarzuwke nie do konca zlorzona(gratis) na kiedy potrzebny to bym musial sie sprerzycz.
Zgłoś wpis
12 Posty
Maja Fox
(fukyGirl)
Bywalec
W sumie to na już ale że siedzę na wolnym to zależy od Ciebie I najważniejsze pytanie: oddajesz w dobre ręce czy chcesz sprzedać????
Zgłoś wpis
3 Posty
J samsiedomysl
(janek31)
Początkujacy
napewno nie sprzedac przeciez jesli by tak bylo to bym napisal tak
Zgłoś wpis
12 Posty
Maja Fox
(fukyGirl)
Bywalec
to supcio Na kiedy mógłyś ją poskładać i gdzie mogłabym ją odebrać??? Jestem z Nibbixwoud obok Hoorn'u....
Zgłoś wpis
3 Posty
J samsiedomysl
(janek31)
Początkujacy
zaczne jutro! duzo nie zostalo. siadelko zlorzyc bo sie rozpadlo haha niechcacy, kierownice owinac i chamulce zamatowac (boje sie o pedaly(nie mam zwyklych ale zapinane) no i ze linek chamulcowych moge nie dostac juz bo to stary model jest ale sie postaram ogarnac) moze w wekeend bedziesz mogla go odebrac jak wszystko pozbieram do kupy
Zgłoś wpis
12 Posty
Maja Fox
(fukyGirl)
Bywalec
ok. To powodzenia w skręcaniu. Ważne żeby jeździł i w miarę hamował Czekam na wieści jak Ci idzie
Zgłoś wpis
12 Posty
Maja Fox
(fukyGirl)
Bywalec
I jak tam z tym rowerem??? Weekend już tuż tuż ....
Zgłoś wpis
9 Postów
beata kwiatek
(bea47)
Początkujacy
Janek cos sie zawiesił..a na marktplaats patrzylas rowerki? Czasem za 20e mozna dostac
Zgłoś wpis
12 Posty
Maja Fox
(fukyGirl)
Bywalec
Sęk w tym że aktualnie nie stać mnie na rower ... od paru tyg nie zarobiłam nawet na opłaty i koszty podróży więc lipa :/ niestety
Zgłoś wpis


Bliżej nas