Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Drodzy Polacy na emigracji,czy to prawda ??? - Holandia

Czytali temat:
Piotr Malach Kasa Abc (2099 niezalogowanych)
8 Postów

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
19 Postów
mariusz on
(Mariuszek79)
Bywalec
Taka prawda jest że rodak rodakowi wilkiem...
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
To 100% prawda popatrzcie na inne narody(turcy lub marokaniczycy ) trzymajom sie razem .A polak polakowi to nuż w plecy.
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
Nóż w plecy bo ma 5 euro centów więcej do godziny. Takie są niestety realia. Przykre to ale niestety prawdziwe
Zgłoś wpis
19 Postów
mariusz on
(Mariuszek79)
Bywalec
No i jeszcze ta opinia, że hałasują i piją Polacy to jest masakra.Każdy może się napić, ale w trzeba walnąć się spać a nie zaraz burdy robić.
Zgłoś wpis
5 Postów
magdalena magdalena
(magdalenalena)
Początkujacy
zgadzam sie wredni tacy, ktorzy swemu chetnie noz by wbili
Zgłoś wpis
5 Postów
magdalena magdalena
(magdalenalena)
Początkujacy
dobrze napisany wierszyk i czy kiedys to sie zmieni , a czy innego narodu ludzie tez sobie noz w plecy wbijaja nawzajem , bo ja niewiem czy tak jest nie tylko z polakami
Zgłoś wpis
18 Postów

()
Bywalec
Zgłoś wpis
18 Postów

()
Bywalec
Ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam . prawda jest taka, że dorosłam . przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować . nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym , zaakceptowałam rzeczywistość
Zgłoś wpis
18 Postów

()
Bywalec
[hide][/hide]BeataRezmer napisał:
Ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam . prawda jest taka, że dorosłam . przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować . nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym , zaakceptowałam rzeczywistość [img size=150][/img]
Kod:


[file]
Zgłoś wpis


Bliżej nas