Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Kasa Abc (2109 niezalogowanych)
18 Postów

()
Bywalec
Codziennie udajemy kogoś innego kogo kim nie jestesmy ale chcielibyśmy być.Naśladujemy swoich idoli ale nie tylko.Dzięki temu zdobywamy popuralność wszyscy Nas lubią i uważają za swoich przyjaciół.A kiedy przyjdzie co do czego Pokazujemy swoje prawdziwe oblicze.Tylko prawdziwy przyjaciel nie odwróci sie,zostanie
Zgłoś wpis
18 Postów

()
Bywalec
BeataRezmer napisał:
Codziennie udajemy kogoś innego kogo kim nie jestesmy ale chcielibyśmy być.Naśladujemy swoich idoli ale nie tylko.Dzięki temu zdobywamy popuralność wszyscy Nas lubią i uważają za swoich przyjaciół.A kiedy przyjdzie co do czego Pokazujemy swoje prawdziwe oblicze.Tylko prawdziwy przyjaciel nie odwróci sie,zostanie
Zgłoś wpis
18 Postów

()
Bywalec
BeataRezmer napisał:
BeataRezmer napisał:
Codziennie udajemy kogoś innego kogo kim nie jestesmy ale chcielibyśmy być.Naśladujemy swoich idoli ale nie tylko.Dzięki temu zdobywamy popuralność wszyscy Nas lubią i uważają za swoich przyjaciół.A kiedy przyjdzie co do czego Pokazujemy swoje prawdziwe oblicze.Tylko prawdziwy przyjaciel nie odwróci sie,zostanie
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Okrutna prawda Polak Polakowi plecy struga. Najelpsz ze kazdy narod razem tylko nie Polski o co tu chodzi skad ta ciagla spina debile pytam skad ? Czy to sie kiedys poprawi ?
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
Pewnie tez mialam taki przypadek, ale pytanie jedno mi sie nasuwa.Po co udawac kogos kim nie jestesmy.Dla mnie to plycizna jestem jaka jestem lubie sieboe mam sporo znajomych kilku Super znajomych w tych zlych chwilach.A to swiadczy ze trzeba byc soba bo i tak prawda wyjdzie na jaw .Co mi po szpanie chwilowym.Byc soba to najlepsza rzecz.A jesli komus to nie odpowada to trudno , trzeba zmienic towarzystwo lub prace.Nie mozna sie meczyc w nieskonczonosc.A fajni ludzie tez sa wiadomo trzeba znalesc a czas pokazuje mam jacy sa czy fer czy nie.Jestem optymistka
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
A skad jakie nastawienie Polakow dorobil sie a teraz udaje nie wiadomo co.Mysle ze jestesmy zbyt zachlanni na zysk korzysc materialna.I dlatego ludzie sie zatracaja zadza pieniadza to jest przyczyna.A polacy sa rozni pracowici dobrzy , nie mozna wszystkich jedna miara mierzyc
Zgłoś wpis


Bliżej nas