Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przeprowadzka do Holandii - Holandia

Czytali temat:
Ewa W (1415 niezalogowanych)
1 Post
Monika Kopacz
(love09)
Początkujacy
Witam wszystkich. Z góry przepraszam jeśli piszę w nieodpowiednim dziale.

Sprzedałam mieszkanie w Polsce, mam pieniądze żeby rozpocząć nowe życie w Holandii ponieważ mam zamiar iść z córką do szkoły językowej i podjąć pracę w niedalekiej przyszłości. Jedynym problemem jest, że mimo to, że stać mnie na wynajęcie mieszkania/domu, nie mogę, ponieważ każda firma oczekuje papieru potwierdzającego moje zarobki z pracy (których nie mam bo jeszcze nie pracuję). Wiem to wszystko, ponieważ moja siostra "siedzi" w NL od 25 lat i rozmawia za mnie przez telefon z maklerami nieruchomości. Szukam mieszkania/domu w Zwolle - jeśli nie ma opcji w Zwolle, na jakiś czas mogłoby być Zwartsluis, Vollenhove albo Meppel. Na marktplaats już szukałam i nie ma żadego mieszkania prywatnego gdzie mogłabym być bez umowy o pracę.

Nie jadę do NL tylko do pracy - jadę układać sobie życie, mieć mieszkanie i pracować. Proszę o pomoc i jakieś wskazówki co mam robić. Z góry bardzo dziękuję.
Zgłoś wpis
1 Post
Przemyslaw O
(Przemas84)
Początkujacy
Ja na Twoim miejscu na początek puszukal bym byle jakiej pracy aby pieniądze ze sprzedanego mieszkania nie rozeszły sie zbyt szybko bo jeśli będziesz w przyszlosci wynajmować tu mieszkanie to będą ci potrzebne pieniądze... dużo pieniędzy. Jeśli nie masz gdzie się zatrzymać bo z tego co rozumiem maklerzy nie chcą z Tobą rozmawiać może pogadaj z siostra po pół roku legalnej pracy tu chyba mozna już starać się o wynajem mieszkania po okazaniu salariów oczywiście a no i na samym początku musisz posiadać numer Sofii ale o tym pewnie siostra juz Cię poinformowała. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Zgłoś wpis
6 Postów
Magdalena van der Schouw
(Abracadabra)
Początkujacy
Hejka

Mój mąż poddał dziwny pomysł, ale to mogłoby się udać Powiedzial,żeby poszukać jakiegos kampingu w poblizu któregos z tych miast i wynająć stojącą przyczepę. Nie jest to tak drogie jak wynajecie mieszkania i na poczatek wystarczy, niektóre są super wyposażone, lepiej niż niektóre mieszkania Potem, z SOFI i kontraktem na stałe można spokojnie kupować dom lub wynajać(w przypadku kontraktu czasowego, bo nikt w przypadku wynajmowania nie pyta o stały)

mvg Abra
Zgłoś wpis


Bliżej nas