Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Gregor ... Andrzej Andrzej Nicodem Nicodemski Ernest Heba Kofiky9 Jana155 DestinY Szachulski (4658 niezalogowanych)
20 Postów
Rosanna .......
(Rosanna)
Bywalec
Witam
Przyjazń damsko- męska istnieje tylko wted,y gdy obie strony wiedzą na czym polega taka przyjażń
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Witam. Przyjaźń damsko męska istnieje i istnieć powinna, ważne tylko, żeby znać zasady. Bo przecież, kto lepiej Ci podpowie "w co się ubrać na randkę z nim" czy "jak zagadać, żeby dała numer"
Zgłoś wpis
1 Post
Sebo Jajebie
(Jaindywidualista)
Początkujacy
Jako nowy tutaj odpowiem na pytanie tak : to mocno skomlikowane i rozwarstwione zjawisko między dwujką ludzi. Jaknajbardziej wspieram teze że przyjaźń pomiędzy kobietą a facetem jest normalnym dla mnie i oczywistym zjawiskiem, będą też tacy co nie do końca tak na to spojrzą dla mnie jest i koniec . Jest tez druga strona tych przyjaźni bo komuś z przyjaciół czy to on czy to ona cos zacznie lub może skłoni do postrzegania kumpla jako coś więcej niż tylko kumpla ... Debata jest prosta ale każdy z nas jest inny i coś innego tu dołozy kropka .
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
według mnie istnieje przyjażn damsko męska!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
Czasami istnieje przyjażn damsko męska!!!! Bardziej nawet jak z kumpela ..Kolega Nie Jest Zazdrosny nie obrobi Ci Dupy I MOzna Mu Wszystko Powiedziec Mam z 3 Kupli od Wielu Lat i Nigdy Mnie Nie Zawiedli ,w Przeciwienstwie do kolezanek ..Nic Nas Nigdy Nie Laczylo Tylko Poprostu Przyjazn
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Sama nie wiem,kiedys myslalam.ze to.mozliwe ale wszyscy moi "przyjaciele" oczekiwali albo sexu albo.milosci.. moglabym sie zaprzyjaznic chyba tylko z homosexualista.. chociaz nie wykluczam tez kolegow ktorych znam od podstawowki. Ale w reszte juz nie wierze
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
nie istnieje i nigdy nieistniała
Zgłoś wpis


Bliżej nas