Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
a to spoko , jezeli komus ciuchy orginalne kojarza sie z orgia to pojde za ciosem i zapytam czy moze czasami nie z orgazmem?? to musza byc na prawde sexi ciuszki
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Łorginalne I tak wszystko w Chinach szyte
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jesuuu ludzie ale macie problema
co teraz jest oryginalne....mam nadzieje ze my bo
nikt mi jeszcze nie zdarzyl nakleic na dolnej czesci plecow
nalepki "made in china"
Pozdrowka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nie wazne czy w chinskich trampkach z trzema paskami czy tez w gaciach od bylego blond-szwedzkiego tenisisty, najwieksza porazka bedzie to , kiedy nasze mysli przestana byc .....ORYGINALNE
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:
nie wazne czy w chinskich trampkach z trzema paskami czy tez w gaciach od bylego blond-szwedzkiego tenisisty, najwieksza porazka bedzie to , kiedy nasze mysli przestana byc .....ORYGINALNE

Ach, Adamm, mnie się Mr. Laptop zbuntował i dlatego odpowiadam po czasie.
Co do myśli - niechże będą piękne i niepowtarzalne! Jestem za!
A czy paski, kropki czy kratka - mne to tez ne zaima, pane Havranku!

Ważne aby nam pięknie było na rozumie, a nie w opakowaniu - jak słusznie zauważono - Made in China.

Pięknoduchom dziubole!

Acha, a ciuchy orgiastyczne można kupić na każdym rogu Wallen, ale to na pewno chłopaki dobrze wiedzą, tylko sobie jaja z ciotki Violki robią!
Zgłoś wpis
1 Post
mam tezmam
(miku)
Początkujacy
a zobacz na www.zakupmnie.pl
Zgłoś wpis
1 Post
Marek Janeczek
(ddst1gs)
Początkujacy
Polecam kupić tutaj, Sprzedawaj i kupuj ubrania i produkty 36 luksusowych marek - PierreRiu.com/pl/ do wyboru do koloru super ubrania, firma w ciągu 48h dostarczy Ci w Holandii idealne dla Ciebie ubrania, sama kupowałam i tyle to trwało.
Zgłoś wpis
4 Posty
Kasia Mila
(Kasimila)
Początkujacy
W Roermond w Outletcie są częste promocje np.
Zgłoś wpis
4 Posty
Kasia Mila
(Kasimila)
Początkujacy
A są tu takie sklepy? jak tak to gdzie
Zgłoś wpis
51 Postów
Piotr Benet
(bentp)
Gaduła
No jak to gdzie - w większych miastach.
Zgłoś wpis


Bliżej nas