Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
jan kowalski Rafał Þórr Zasłucki Kuba G Belluczi Rafał Michałek Krisu22 Adamczyk Michal Majewski Brunecik6969 (5341 niezalogowanych)
55 Postów
Gaduła
Adamm napisał:
mario520 napisał:
Adamm napisał:
Wiem jak nalezy podrywac kobiety ........skutecznosc 100%, informacje tylko na priv., ceny do negocjacji, gwarancja



- ale nie testowane na zwierzętach


I tu sie mylisz, wlasnie , ze testowane szczegolnie na psach a raczej suczkach.
Wspolne dlugie spacery, drapanie (nie tylko za uszkiem), karmiene, nauka pewnych "socjalnych" zachowan, jak np. daj glos , siad, lezec i popros a poza tym, kagance obroze, lancuchy itd
To zawsze dziala, polecam rowniez komende APORT, trzymajac w jednej rece pusta butelke po piwie, a druga wskazujac najblizszy supermarket
Polecam!!!




Dobry Text.
Gratki sensownej wypowiedzi.
Pozdro
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
a tu przykład jak należy to robić:
Zgłoś wpis
11 Postów
Mariola Nowak
(uknob)
Bywalec
mnie nie trzeba podrywać wystarczą pieniądze hehe za 100zł zrobię wszystko zapraszam napalonych Panów na mój profil www.datezone.com/users/datass/zdjecia/9121040/ umawiam się na sex randki wszędzie, full serwis, napisz a nie pożałujesz :*
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
uknob napisał:
mnie nie trzeba podrywać wystarczą pieniądze hehe za 100zł zrobię wszystko zapraszam napalonych Panów na mój profil www.datezone.com/users/datass/zdjecia/9121040/ umawiam się na sex randki wszędzie, full serwis, napisz a nie pożałujesz :*

A kto dziwke podrywa?
Zgłoś wpis
51 Postów
Piotr Benet
(bentp)
Gaduła
Trzeba być jedynie zabawnym - kobiety lubią zabawnych. Nie każdy potrafi być niestety zabawny.
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
11 Postów
Mariola Nowak
(uknob)
Bywalec
wiciu jestes niegrzeczny lubie sex i łącze przyjemne z pożytecznym
Zgłoś wpis
3 Posty
Monika Pawłowicz
(MoniczkaPawl)
Początkujacy
dużo opisów i poradników jak tego nie robić widziałam na tej stronie
Zgłoś wpis


Bliżej nas