Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zgubiłęm dokumenty do samochodu - Holandia

Czytali temat:
Dariusz Szerszeń J. N. Maxim2020 czwm (5210 niezalogowanych)
1 Post
kuba lorens
(bejkovski)
Początkujacy
Witam !

Sprawa wygląda następująco :
Jakiś tydzień temu kupilem samochodu od znajomego na holenderskich blachach, ale z niewaznym juz ubezpieczeniem.
Dał mi wszystkie dokumenty i samochód zebym sobie przerejestrował, i musialem czekac az do teraz na meldunek, i wczoraj zgubilem wszystkie dokumenty do samochodu, doslownie wszystkie wraz z papierem rwd, dowodem rejesstracyjnym itp.
I teraz co z tym zrobic ? Kolega napewno sie zdenerwuje ale pomijajac to jak to rozwiazac ?
Wyrobic nowy i odrazu na mnie, czy pierw on musi wyrobic nowe papiery na niego i potem dopiero moze przerejestrowac na mnie ?
Proszę o pomoc i odpowiedz osob ktore znaja sie na temacie a nie lanie wody

Pozdrawiam Kuba
Zgłoś wpis
1 Post
Kitty Alveo
(Kitty92)
Początkujacy
Najlepszym rozwiązaniem będzie pojechać do RDW z kolegą,przedstawić sytuacje , przedewszystkim zgłosić zgubione dokumenty na policję .
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
www.rdw.nl/Particulier/Paginas/Kwijt-of-gestolen.aspx

Jeśli miał nowy dowód to tutaj wyrobisz online (za opłatą oczywiście ) potrzebne będą dane auta ale to chyba gdzieś ma jakieś przede wszystkim meldcode "De meldcode bestaat uit de laatste 4 cijfers van het chassisnummer van uw auto. U vindt deze op uw kentekenbewijs deel 1."
Zgłoś wpis
2 Posty
berlecki
(berlecki)
Początkujacy
Są takie firmy jak ta www.duplikatydowodow.pl oni własnie zajmują się pozyskiwaniem dokumentów, nam też zaginęły od auta z zagranicy i był kłopot. Otrzymaliśmy już gotowe dokumenty tak do złożenia w urzędzie, wraz z tłumaczeniem przysięgłym
Zgłoś wpis


Bliżej nas