Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Do polski na snowboard - Holandia

41 Postów
Monika Nowicka
(Mella)
Bywalec
Ale gdzie konkretnie chcesz zamawiać? Sama jeżdżę na nartach głównie w Polsce ( jest o wiele taniej niż we Włoszech czy w Austrii) tak więc zamawiałam również w Polsce .Mama przechowuje mi deskę ( jesteśmy z Krakowa oraz najczęściej jeżdzę do Zakopanego). Zerknij sobie tutaj:
supersklep.pl/deski-snowboardowe - obecnie w sklepie mają bardzo duży wybór desek snowboardowych. Jak sama wybierałam to skorzystałam z ich konfiguratora desek .Dzieki niemu jest Ci łatwiej bo wpisujesz swój wzrost, wagę oraz pojawia Ci się duża lista propozycji w różnych cenach.
Zgłoś wpis
10 Postów
Jacek Packe
(Jakcu)
Bywalec
Niestety w Polsce albo nie ma śniegu albo są gigantyczne kolejki, poza tym też drogo. Wolę dorzucić trochę kasy i zainwestować wyprawę do Austrii, dzieciaki przy okazji podłapią język.
Zgłoś wpis
9 Postów
Anna Klimuszko
(klimka)
Początkujacy
Jakcu napisał:
Niestety w Polsce albo nie ma śniegu albo są gigantyczne kolejki, poza tym też drogo. Wolę dorzucić trochę kasy i zainwestować wyprawę do Austrii, dzieciaki przy okazji podłapią język.

Zgadzam się w 100% W Polsce i zimą i latem są niepewne warunki, niestety... Trochę taniej jednak sama wolę mieć pewne wyjazdy, pogodę i ośnieżony stok.
Zgłoś wpis
5 Postów
Magda Wirek
(mollie)
Początkujacy
Ja zawsze polecam Zieleniec
Zgłoś wpis


Bliżej nas