Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Medytacja pokoju dla Polski i Świata na 2016 rok - Holandia

1 Post
Jakub Jakubowski
(Jakub_Jakub)
Początkujacy
hej!

Chciałbym się z Wami podzielić piękną medytacją pokoju i harmonii dla naszego kraju i całego świata na 2016 rok Tyle się mówi o tym roku jako roku transformacji i zmian, no i tyle się dzieje teraz na ziemi wszędzie.. im więcej wyślemy pięknych promieni dla naszej ziemi, w połączeniu z naszymi polskimi miejscami mocy, tym piękniejszą możemy razem wszyscy wyczarować naszą wspólną rzeczywistość pełną harmonii i pokoju

miłego medytowania!


Zgłoś wpis
5 Postów
Magda Wirek
(mollie)
Początkujacy
Fajny temat. Ja ostatnio zaczęłam się bardziej interesować medytacją i chciałabym również poznać osoby, które ten temat interesuje, a które mieszkają może w okolicy. Co prawda nie wiem i nie orientuje się, czy w okolicy są jakieś spotkania na temat medytacji ale z chęcią bym się z tematem zaznajomiła. Medytacja pomaga nam nie tylko osiągnąć stan uspokojenia, ale również bardzo pozytywnie wpływa na nasze ciało, na nasz mózg np. Temat warty podjęcia.
Zgłoś wpis


Bliżej nas