Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Ewa W (4634 niezalogowanych)
2 Posty

()
Początkujacy
Mężczyźni lubią również jazdę motocyklem i uśmiech swojej kobiety chociaz od czasu do czasu szukają na niej regulatora głośności
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
Odpowiedzi mnustwo ale to jak z kobieta, temat nie do wyczerpania.A gusta sie zmieniaja jak z wiekiem nasze zainteresowania ect....Jesli chodzi o kobiety mowie Tu o mojej osobie kazda chwile mozna umilic.Kwestia podejscia naszego hunoru I zangazowania
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
Sorry. Tak die napisala a zjadlo mi wszystko.Ja proponuje nalesniki ze serem opiekane Na maselku.Do tego moze byc sos klonowy wszysto wedlug naszego smaku.Kurde jeszcze zakupy musze zrobic ups juz mam smaka reszta bedzie tez zadowolona grzej jest juz po posilku chetnych nie widac .A do jedzenia wszyscy
Zgłoś wpis
19 Postów
mariusz on
(Mariuszek79)
Bywalec
Ja lubię wędkarstwo,no i samochody to jest to co lubię,nie takie zwykłe samochody tylko takie które dają przyjemność z jazdy np:BMW serii M
Zgłoś wpis
1 Post
Marcin W
(Marcin76)
Początkujacy
wiciu napisał:
Mężczyzna lubi schabowy z ziemniakami i młodą kapusta do tego piwo lub lampka dobrego wytrawnego wina

Skoro schabowy z mloda kapusta, to mezczyzna = polak (no chyba, ze sznycel bez kapusty ). No tylko jakiz to polak jadlby schabowego z (czerwonym) winem?
Zgłoś wpis
3 Posty
Paweł Stasiu
(Frodo1988)
Początkujacy
Majsterkowanie, komputery, telefony, whiskey i sex.
Zgłoś wpis


Bliżej nas