Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Psycholog, Psychiatra, Neurolog, Seksuolog z Polsk - Holandia

Czytali temat:
7 Postów
Magda Kurek
(Magda1508)
Początkujacy
Wszystkim poszukującym fachowej pomocy polecam konsultacje przez SKYPE z najlepszymi specjalistami z Polski - PSYCHOLOG, PSYCHIATRA, SEKSUOLOG, ENDOKRYNOLOG, NEUROLOG, DIETETYK, KARDIOLOG. Polskie ceny. Również TERAPIA PAR a także porady wychowawcze w sprawie dzieci! Umawianie przez czat na ich stronie.
psychomedic.pl/konsultacja-przez-skype-l...ofesora-psychiatrii/
Zgłoś wpis
2 Posty
Marzenka88
(Marzenka88)
Początkujacy
jeśli chodzi o psychoterapeutę to polecam wejść na stronę psychoterapeuta-online.pl
Zgłoś wpis
5 Postów
adremeda
(adremeda)
Początkujacy
Osobiście nie jestem przekonany do takich wizyt 'przez internet' w końcu rozmowa twarzą w twarz zawsze wydaje się bardziej wiarygodna i komfortowa. To również zależy od problemu jednak co gdy okaże się że konieczna jest dla nas terapia ? W końcu terapia integracji sensorycznej Kraków to coś czego nie da zrobić się online.
Zgłoś wpis
3 Posty
gaweł
(gaweł)
Początkujacy
Hmm, a dlaczego te wizyty przez internet niby nie są odpowiednie?
Tak szczerze niczym się nie różną, przecież można się też widzieć.
Jak ostatnio korzystałam z psychoterapeuta-online.pl, bo potrzebowałam szybkiego wsparcia i było ok.
Choć może to kwestia przekonania się do tego typu wizyt.
Zgłoś wpis
1 Post
Moniks
(Moniks)
Początkujacy
Bardzo dobrą poradnią psychologiczną jest poradnia www.spokojwglowie.pl/ w ofercie znajdują się również konsultacje online.
Zgłoś wpis


Bliżej nas