Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

czy-mam-szanse-na-rente-w-Holland - Holandia

Czytali temat:
Sebastian Brzyski (1168 niezalogowanych)
1 Post
Erika Ruziewa
(Ruziewa)
Początkujacy
witam.państwa.przepraszam.za.jakość.pisma.ale.spacja.i.backpace.nie.działają-szajski.laptop.Moja.Historia.ma.początek9lat.temu.Mialam.20-lat-w-mojej-wsi-pracowali-Uzbecy.Jeden-znich-pracował-pod-moim-domem-szczuply.wysoki.lekko.ciemna.karnacja.Spodobał-się.i.patrzyłam.przez.szybe/pracowałam/wtedy.w/slepie/i/chodzilam/na/studium/kosmetyczne))Potem/w/imieniny/mojej/matki/ojciec/zapoznałnas/ze/soba;chodziliśmy'za'rączkę'przytulali'i'czasem'cmok'buzi'ale'w'granicach'przyzwoitośi.Niestety'ojcu'odbiło'i'zaczął'mnie'bić'jak'chodziłam'do'Dilszata'nic'uciekliśmy.do'Wawy'pod'osłoną-nocy'i'tam/zaczeliśmy/nowe/życie/wzieliśmy'ślub'cywilny'potem'kościely.Dla/przyjaciół/dla/rodziców/byłam/brudna/bo/z-ciapakiem-brudasem-muzumaninem(mimo-iż-on-nie-praktykował-swojej-reliigi)/cudnyy/mąż/szacunek'ciepło;pomoc;zrozumienie-wszysko-to-znalazłam-u-człowieka/z'innej;części;kuli-ziemskiej-z-tak-daleka.Miłość-przeznaczenie.Jednak'zły;los'zakpił.sobie.z.nas.Bolały-mnie-piersi-poszłam-do-ginekologa-rak;obie-piersi/do/usunięcia(((mąz'troskliwie'zajmował'się'ranami;zgoiło/się'chemia/odpadła/alergia/wredykt-rak-hormonozależny-usuwamy-jajnikki.PO.tej.operacji.było100x.gorzej.obrosłam-włosami.jak.małpajest;jak;u;młodej;kobietyusunię.się.jajniki ..nnie.mówiąc.o.bezpłodności.Ale-znalazłam-endokrynologa-co-mi-pomógł-koszt-kuracji-300mctak'plus-chodziłam.3.lata.na..fotoepiacje.Byłam.gładka..jak.pupa.niemowlaka-i-mąż-zginął-w-wypadku(((potem.nadużywałam.psychotropów.Aż.muszę..być.na..buprenorfin-wiele-lat-b-0.brałam.tramal;po-opakowanniu..dziennnie.Buprenorfina-ocalila-moje-zycie-zrekonstruowalam'piersi.r5))ale.muszę.to.brać.Miesięcznie.waptece.ok.1000zł..idzie1bym'nie'obrosła'i'2'buprenorfin.Wsio.na.100%'nigdy'ne'pracowałam'nie'nadaje.się.mąż.płacił.za.leki.wizyty.Renty/nie/mam.Czy/jest/szansa/jakbym'zarejestrowała.się.w.Holenderskim.urzędzie.migracyjnym.i.pracy.Na.rentę?wiek.30lat.Tutaj/w/Nimigen/odżyłam.jestem.u.znajomej.zapominamo.tragediach.Czy.holandia.zechce.niezdolną.do.pracy.osobę??jak.z.lekami.za.darmo.Jeśli.jest.cień.szansy.to.dokąd.iśćjestem.w.Nimigen.Dziękuje.za.pomociodpowiedzi.w.pl.nic.mnie.nie.czeka.Tu.mam.szanse
Zgłoś wpis
3 Posty
Marek p
(marek1234)
Początkujacy
a na co bys chciala rente ? ja nie widze u ciebie schorzen uniemozliwiajacych prace
Zgłoś wpis
14 Posty
adam adam
(AmigosPrzewozy)
Bywalec
W sumie to ciężka sprawa, aczkolwiek po tym co opisujesz również uważam że może być ciężko aby uzyskać taką rent i nie dotyczy to jedynie Holandii a każdego kraju UE, podstawą jest zaświadczenie i opinia Twojego lekarza prowadzącego.
Zgłoś wpis


Bliżej nas