Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ogłoszenia dotyczące pracy w holandii - Holandia

Czytali temat:
Zbigniew K. Andrzej Juszyński Bartlomiej Ewela40 S4 Legend Frozenrose (24207 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Witam. Założyłem grupę "praca w Holandii ogłoszenia", gdzie codziennie na zasadzie biuletynów zamieszczał będę kilka ogłoszeń dotyczących pracy, zwłaszcza z holenderskich biur pracy tymczasowej. Wychodzę z założenia, że jak na razie założenie takiej grupy jest bardziej celowe niż zamieszczanie ogłoszeń w dziale do tego przeznaczonym.
Nie ma sensu dawać ogłoszenia tam, gdzie ich oglądalność / ilość trafień/ rzadko kiedy przekracza 10. Po jakims czasie będę wiedział, czy zamieszczać więcej ogłoszeń dla kobiet czy mężczyzn. czas pokaże. Oczywiście proszę nie traktujcie tego jako jakiejś reklamy.
Jeżeli ktoś zakłada,że szuka pracy to może zapisać się do grupy i bedzie otrzymywał biuletyn, może maila z ogłoszeniem.Jak na razie raczej nie ma sensu dawać ogłoszeń w osobnym dziale.


jeżeli macie jakies sugestie, pytania, uwagi to proszę pytac. czy w tym temacie, czy w wiadomościach prywatnych.
jeżeli zobaczę ,że jest jakaś grupa zainteresowanych tymi ogłoszeniami, to zapewne zaczne je umieszczac w dziale ogłoszenia. Jak na razie szkoda mojej pracy, po to żeby w dziale ogłoszenia, przejrzało je 8 osób.

a więc zapraszam. im więcej bedzie osób tym więcej ogłoszeń bedę dziennie zamieszczał. w granicach zdrowego rozsądku, oczywiście...

uprzedzając pytania dlaczego to robie...
dlaczego nie?
pozdrawiam
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
a więc czekamy na rozwój wydarzeń
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
sam jestem ciekaw, mówiąc szczerze, się okaże, nie zmienia to faktu że i tak będę wrzucał te ogłoszenia,
Zgłoś wpis
20 Postów
Rosanna .......
(Rosanna)
Bywalec
Witam Dobry pomysł, wszak każdy sposób jest dobry POZDRAWIAM
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dorzuciłem właśnie kolejne 3 ogłoszenia, jutro ogłoszenia dla kobiet, pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
przykładowe ogłoszenie, oczywiście aktualne :
osoba sprzatająca w Hoofddorp

Umiesz sprzatać i nie boisz sie psów i kotów, nie jesteś na nie uczulony, lubisz te zwiarzeta. pilnie poszukujemy osoby chcącej pracowac jako sprzatacz klatek, pudełek, pomieszczeń w budynku. Praca 4 dni w tygodniu od 9..00 do 16.00 i jeden dzien w weekend od 10.00 do 16.00
Godzin w tygodniu: 35
Wymagania: język komunikatywnie, hol/ lub i ang. chęć do pracy, dokładnośc,

Kontakt
Kontakt: Annemijn Shin
Telefon: 023-5620125
Hoofddorp Tempo-Team
Kalwaria 989A
2132CE Hoofddorp
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
johen_luz napisał:


uprzedzając pytania dlaczego to robie...
dlaczego nie?
pozdrawiam


podoba mi sie takie podejscie powodzenia!
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
johen_luz napisał:
przykładowe ogłoszenie, oczywiście aktualne :
osoba sprzatająca w Hoofddorp

Umiesz sprzatać i nie boisz sie psów i kotów, nie jesteś na nie uczulony, lubisz te zwiarzeta. pilnie poszukujemy osoby chcącej pracowac jako sprzatacz klatek, pudełek, pomieszczeń w budynku. Praca 4 dni w tygodniu od 9..00 do 16.00 i jeden dzien w weekend od 10.00 do 16.00
Godzin w tygodniu: 35
Wymagania: język komunikatywnie, hol/ lub i ang. chęć do pracy, dokładnośc,

Kontakt
Kontakt: Annemijn Shin
Telefon: 023-5620125
Hoofddorp Tempo-Team
Kalwaria 989A
2132CE Hoofddorp


Jakim cudem Tempo Team umieszcza ogloszenia po polsku? Smierdzi mi walem : ]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
"o święta naiwności" , jak mówił Giordano Bruno do staruszki podkładającej drewna do stosu na którym płonął...


Szanowna Sus. jest tam podany telefon.Przeciez możesz zadzwonic i zapytać czy faktycznie takie ogłoszenie sie pojawiło, kiedy i czy jest zgodne ze stanem faktycznym, zamiast klepać po próżnicy w klawiature. to smutne że jak Polak czegoś nie rozumie to od razu smierdzi mu to wałem, hehe

poza tym , gdzie wczesniej napisałem, że ogłoszenie było po polsku ? tego zapewne też nie dostrzegłaś?
wynajduje ogłoszenia o pracę, którą mogą wykonywac Polacy z pewna znajomościa języka obcego, najczęściej hol. lub ang lub niemieckiego. , a którzy być może nie maja czasu albo mozliwości takie ogłoszenia wynaleźć.

jeżeli dziwi Cie to że ktoś może to robić to jest Twoj problem, może w Twoim świecie niczego nie robi sie ot tak, żeby robić, a może sie komuś sie uda.
pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tak trzymac jes tutaj kilku bezrobotnych
Zgłoś wpis


Bliżej nas