Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

monaghan-mushrooms w Venlo - Holandia

Czytali temat:
alan 123 (3329 niezalogowanych)
3 Posty
marzena grzegorczyk
(marzena1233)
Początkujacy
Witam
Jestem nowa na forum ale mam do was prośbę i pytanie może ktoś z was udzieli mi odpowiedzi.
Staram się o pracę w pieczarkarni w miejscowości Venlo w firmie monaghan-mushrooms. Dzwoniła dziś do mnie z tej firmy Pani Magda i opowiadała mi o warunkach zatrudnienia. Ja jednak weszłam w internet i trochę doznałam szoku o tym co piszą . Wiem że jakiś rok temu było o tej miejscowości głośno bo była inna firma pieczarkarska, która wykorzystywała polki , ta pani zresztą sama mówiła ze było źle kiedy ale że teraz jak jest ta firma inna to jest ok . Czy może ktoś z was tam pracuje bądź ktoś znajomy i wiecie co nie co. Ja w Polsce zbieram już pieczarki ponad rok i wiem na czym polega ta praca , chciałaby zarobić trochę za granicą ale boję sie żeby nie trafiła na jakiś obóz pracy. Proszę może ktoś mi coś odpisze.
Pozdrawiam
Marzena
Zgłoś wpis
7 Postów
Dobert Ce
(Dobert)
Początkujacy
Witaj,

Może zmień temat na coś zawierającego "monaghan-mushrooms"? Wtedy ludzie może łatwiej to wychwycą.

Pzdr,
D.
Zgłoś wpis
3 Posty
marzena grzegorczyk
(marzena1233)
Początkujacy
Dziękuję za podpowiedź . Tak tez zrobiłam.
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
Tylu ludzi i nikt nie pracuje w tym biurze. Albo nie chcą ppowiedzieć.
Bo po co sie dzielić informacjami a nóż nas wygryzie
Zgłoś wpis
7 Postów
Dobert Ce
(Dobert)
Początkujacy
wiciu napisał:
Tylu ludzi i nikt nie pracuje w tym biurze. Albo nie chcą ppowiedzieć.
Bo po co sie dzielić informacjami a nóż nas wygryzie


Wiciu, a może jak nie piszą źle to znaczy, że dobrze jest z tymi Monaghanami?

@Marzena - ja tam nie mam pojęcia jakby co... Poczekaj, może się ktoś odezwie.
Zgłoś wpis
3 Posty
marzena grzegorczyk
(marzena1233)
Początkujacy
Ja czekam ale cisza jak makiem zasiał
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
Dobert to mogliby napisać. Firma jest ok możesz przyjechać. To że cisza to albo nikt tam nie pracuje albo nikt tego nie czyta albo mają w dupie. Ważne ze week Sue zbliża i można się nawalic
Zgłoś wpis


Bliżej nas