PowerProtein
Forum Holandia, Belgia
Witamy, Gość
Proszę Login albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
PRACA (1 wejść) (1) Gość
Idź na dółUlubione: 0
TEMAT: PRACA
kingawojewoda (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Użytkownik offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
PRACA 3 Lat, 2 Miesięcy temu  
Witam ! Od jakiegoś czasu szukam pracy w Holandii, okolice Enschede, Holten, Deventer. jestem chętna do każdej pracy. Może ktoś z Was może mi pomóc.

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
TnS Group (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:PRACA 3 Lat temu  
Najprościej skorzystać z biura pośrednictwa. Rozumiemy, że jest już Pani w Holandii więc o zakwaterowanie martwić się nie trzeba. Nasza oferta zmienia się co tydzień, a nierzadko mamy propozycje pracy z Losser i okolic (to już całkiem blisko Pani). Warto co kilka dni przejrzeć stronę tnsgroup.pl (zakładka oferty). Aktualnie ofert jest 8 a nie brakuje takich, gdzie by zacząć pracę wystarczy komunikatywna znajomość angielskiego. Może akurat znajdzie Pani coś dla siebie?
Pozdrawiamy serdecznie, TnS Group Polska

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Lastrada (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:PRACA 2 Lat, 11 Miesięcy temu  
Zanim zdecyduje sie Pani na wyjazd, należy przygotować do pracy za granicą.
Jesteśmy organizacją pozarządową La Strada i zajmujemy sie przeciwdziałaniem takim zjawiskom jak handel ludźmi i praca przymusowa.
W załączeniu przesyłam informacje, które warto przeczytać przed wyjazdem.

Kontakty:

La Strada - Fundacja Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu
telefon zaufania: (+48 22) 628 99 99
www.strada.org.pl
strada@strada.org.pl

Krajowe Centrum Interwencyjno-Konsultacyjne
telefon: (+48 22) 628 01 20
www.kcik.pl
info@kcik.pl

FairWork
telefon polskojęzyczny: 06 459 715 58
telefon: 020 760 08 09
www.fairwork.nu
polska@fairwork.nu
Wydział Konsularny (sprawy paszportowe, wizowe, pomoc konsularna)

Adres:
Alexanderstraat 25, 2514 JM Haga (Den Haag)
Królestwo Niderlandów (Koninkrijk der Nederlanden)

Telefon:
+31 (0) 70 79 90 100 – opieka konsularna, sprawy pracownicze
haga.konsulat@msz.gov.pl

Wyjeżdżając do innego kraju pamiętaj aby:
Zabrać dokument tożsamości
Mieć pieniądze
Mieć ubezpieczenie – EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego). Przydatne na wyjazdach turystycznych
Zostawić rodzinie/znajomym adres pobytu lub miejsca do którego się wybierasz
Wziąć ze sobą adres/telefon placówki konsularnej bądź ambasady
Umówić się na regularny kontakt z bliskimi w Polsce

Jedziesz do pracy za granicą PAMIĘTAJ:

Jeśli ogłoszenie zawiera tylko numer telefonu – zastanów się czy jest wiarygodne.
Usługa pośrednictwa pracy jest bezpłatna
Dowiedz się jakie są warunki zatrudnienia (płaca, zakres obowiązków, czas pracy
Podpisz umowę o pracę!
W Holandii ceny kwater są wysokie. Przygotuj się na to!
Przy każdej pensji masz prawo do paska wypłaty (w Holandii nazywa się on Solaris) zorientuj się/zapytaj co oznaczają różne rubryki.
Zadbaj o środki finansowe na życie – na parę tygodni – pensji nie dostaniesz od razu.
Weź ze sobą adres/telefon polskiej placówki dyplomatycznej (konsulatu).
Poinformuj rodzinę/znajomych o miejscu pobytu i miejscu pracy
Zabierz kilka aktualnych zdjęć do dokumentów – dla oszczędności za granicą ich zrobienie jest dużo droższe
Weź ze sobą kopie dokumentów tożsamości

Holandia:

Pracownicy polscy mają takie same prawa jak pracownicy holenderscy
W Holandii obowiązuje płaca minimalna. Dla osób poniżej 23 roku życia jest ona niższa.
Każdy kto pracuje w Holandii jest prawnie zobowiązany do wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego. Samodzielnie lub przez pracodawcę. EKUZ nie ma zastosowania.
Musisz wyrobić na miejscu numer BSN (dawniej SOFI)-wyrabia się go bezpłatnie w gminie lub urzędzie podatkowym
Nie podpisuj dokumentów których treści nie rozumiesz.
Masz prawo otrzymać umowę w języku polskim

Loguj się Loguj się  
marylkaa (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:PRACA 2 Lat, 8 Miesięcy temu  
A czy moglibyście coś doradzić jak sprawnie np. załatwić taki zwrot podatku z zagranicy?są jakieś limity czasowe na te wszystkie formalności?

Loguj się Loguj się  
Pileczka (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:PRACA 2 Lat, 8 Miesięcy temu  
marylkaaa - ja korzystam akurat z Eu service, możesz wejść na ich stronę i sprawdzić czy warunki Ci odpowiadają. Nie pobierają prowizji za zwrot z podatku, to moim zdaniem atut.
A co do tematu posta, to na stronie wyżej wspomnianej firmy jest też zakładka 'praca za granicą' - jak ktoś już tu wspomniał, biura pośrednictwa to na początku dobre rozwiązanie, choć mi się akurat udaje bez ich pomocy

Loguj się Loguj się  
EmiliaO (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:PRACA 1 Rok, 1 Miesiąc temu  
Ja wyjeżdżając sezonowo zawsze korzystałam z pomocy pośrednictwa po czym później ubiegałam się o zwrot podatku również przez biuro

Loguj się Loguj się  
ZbigniewMarkiewicz (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:PRACA 1 Rok, 1 Miesiąc temu  

Loguj się Loguj się  
KamilAdamkiewicz (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:PRACA 12 Miesięcy temu  
poszukaj pracy przez otto, maja np na fb profil i duzo ofert. to dobra agencja, porzadny hajs!

Loguj się Loguj się  
alka426 (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:PRACA 2 Tygodni, 4 Dni temu  
Ja starając się o zwrot podatku z zagranicy korzystałam z pomocy tej firmy: www.tax-pol.pl/uslugi/norwegia/zwrot-podatku-z-norwegii/ . Zajmują się podatkami nie tylko z Norwegii, ale również z wielu innych krajów. Mnie pomagali, gdy akurat pracowałam w Norwegii i udało mi się otrzymać zwrot podatku.

Loguj się Loguj się  
jna_work (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:PRACA 1 Tydzień, 5 Dni temu  
Praca w Holandii od zaraz z Agencją Pracy J&A Work... Ciekawe ofert pracy, atrakcyjne wynagrodzenie + atutem jest to, że nie musisz znać języka!
Więcej info. na: www.jnawork.pl/

Loguj się Loguj się  
Idź do góry
Dla Polek, które chcą leczyć się w Polsce polecamy znanego i cenionego ginekologa w Płocku

Wspólna podróż na święta!

Wspólna podróż

Pokaż wszystkie połączenia

Ludzie z Twojej okolicy

Marcin Horon
Emilia S
Mati Holand
Roland Vollmuller
Ostatnia wiadomość: 1 godzinę, 20 minut temu
  • Kamil666 : £$€
  • Kamil666 : Szukam kobiety na teraz
  • kinga009 : Nowy portal całkowicie darmowy z ponad 400 000 użytkownikami z całej Polski i Europy tylko Polskie Profile kategorie jakie możesz znaleść tu -Kobiety - Mężczyzny - Pary - Trans - Less -Gay Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe Zapraszamy ! Link: «link» Link: «link» Link: «link»
  • Adiii : Jedź do duisburga tam poruchasz za 30euro
  • Marcelek : Witam szukam chetnej na spotkanie sex i moze na dluzej mieszkam w arcen kolo Venlo nie mam auta ani lokum tel 31649734509 lub 31576714546 wiek do 50 lat ja mam 40 lat
  • kinga009 : Nowy portal całkowicie darmowy z ponad 400 000 użytkownikami z całej Polski i Europy tylko Polskie Profile kategorie jakie możesz znaleść tu -Kobiety - Mężczyzny - Pary - Trans - Less -Gay Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe Zapraszamy ! Link: «link» Link: «link» Link: «link»
  • Marcelek : Szukam chetnej na spottkanie bez zobowiazan mam 40 lat mieszkam w arcen kolo Venlo nie mam auta ani lokum tel 31649734509 lub 31576714546 w tygodniu do 15 mam gdzie
  • Kamil666 : Szukam kolezanki
  • Marcelek : Sex spotkanie bez zobowiazan mieszkam w arcen kolo Venlo nie mam auta ani lokum tel 31649734509 lub 31576714546
Nie jestes zalogowany. Aby napisać wiadomość  
  lub

Nowe kluby

default logoHarderwijk i okolice
(Otwarta dla wszystkich)
2014-03-10 00:38
default logowoj.pomorskie zapraszam do grupy
(Otwarta dla wszystkich)
2013-09-11 14:36
default logoBiseksualiści
(Otwarta dla wszystkich)
2013-04-28 20:46