Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Najgorsze biura pracy - które to ? - Holandia

Czytali temat:
Sandra Sadowska Dawid Kowalski Jan Bosko Rafal888 Szczepan Wójtowicz Janusz Grzybowski Bogdan11 Se Bella Koziej Tomek.Sdr Zahara Wiśniewska Oskar Dyjankiewicz (12357 niezalogowanych)
12 Posty
darek kowal
(dtx7)
Bywalec
Napiszcie dla których lepiej nie pracować.
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
roznie kazde biuro ma plusy i minusy i zalezy tez do jakiej firmy cie wysla wiec nie da sie napisac takiego szczerego rankingu moim zdaniem
Zgłoś wpis
12 Posty
darek kowal
(dtx7)
Bywalec
Racja, tylko że gdy zapytać o dobre biura to 500 odsłon a żadnej odpowiedzi, myślałem że może te gorsze chętniej ludzie wymienią.
Zgłoś wpis
12 Posty
darek kowal
(dtx7)
Bywalec
No prawie żadnej odpowiedzi
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
W nawiazaniu do tematu ostrzegam przed JOBS PERSONEELSDIENSTEN z HINTHAM 124 w Rosmalen kolo Den Bosch.
Rrzna ziomkow gdzie sie tylko da, wiem co mowie bo pracowalam tam jako koordynator personelu i zwolnilam sie bo zyla mi chodzila.
Polecam biuro Hobij z Veghel...Randstad...a co do reszty poprostu UWAGA.
Pzdr.
Zgłoś wpis
3 Posty
Maja Borowska
(majeczka358)
Początkujacy
Szukaj opinii o kazdym biurze w internecie wtedy oszczedzisz sobie czasu i rozczarowan
Zgłoś wpis
1 Post
Rafał Byrdziak
(byrdo1984)
Początkujacy
Witam Ostrzegam Was przed pracą w Van Rooij www.stuwarooij.nl/pl pieniądze marne nie płaca za nadgodziny nocki i prace w wekendy ekstra.Wszystko leci po zwykłej stawce. W hotelach nie ma żadnych luksusów.Mieszka sie nawet w 6 w jednym pokoju!!!!!!! Dramat.Kto zaczyna sie kłócic o swoje dostaje rozwiązanie umowy i zjazd do Polski. KTO KIEDYKOLWIEK I GDZIEKOLWIEK DOSTANIE REZYGNACJE Z PRACY NA SWOJA PROSBĘ NIECH TEGO NIE PODPISUJE!!!!!! TO JEST BAGNO COS TAKIEGO PODPISAĆ!!!!!!! Duzo firm ma karę za rezygnacje i podpisując ten papier można taka kare otrzymać.Nie bójcie sie powiedziec NIE !!! Firma was nie chce i to firma musi napisac dlaczego rozwiązuja z wami umowę o pracę!!!! Pytałem się prawnika holenderskiego i tego sie nie podpisuje. Jak Jesteście pod ściana w biurze nie bójcie sie zadzwonic na policje na 112 Pomogą wam ogarnąć sprawe w inspekcji pracy.Dużo sie zmieniło w Holandii i Holandia sie bierze za nieuczciwe biura,ale musicie je zgłaszać!! To jest bardzo ważne żeby takie biura były zamykane.Duzo ludzi tu przyjechało i wróciło z powrotem do PL z niesmakiem,że zostali zle potraktowani.Dlatego sie nie bójcie bo macie ochrone prawną.ja jestem w NL 6 lat i mam się całkiem dobrze pracując przez pośrednika pracy eurostar25. Trzeba byc twardym i stanowczym a nie mówic jakos to będzie bo z takim nastawieniem wrócicie do PL z długami..... Het Jurdish Loket to darmowa pomoc prawna od wszystkiego za to nic sie nie płaci a odsyłają to odpowiednich placówek,które pomagaja.Sam mam prawnika na poprzednia firmę i za nie długo zacznie sie batalia w sądzie o moje pieniądze... Trzeba walczyć nie poddawać sie rodacy w kupie siła zawsze i wszędzie.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Zgadzam się co do biura Stuwarooij, w Polsce rekrutuje Want 2 Work (Gliwice). To biuro dużo obiecuje, ale nie można im wierzyć. Praca przy ciastkach w Harderwijk - przyjechaliśmy - nie ma pracy, a miało być jej baardzo dużo, w końcu po to nas sprowadzili. Nie ma bo linie produkcyjne zostały pozamykane. W kantynie w miejscu pracy wisi karta od koordynatorów "Drodzy pracownicy, zachęcamy was do brania urlopów ponieważ pracy jest mniej". No to ku*** po co w takim razie nas sprowadzali??? Jak zadzwonisz do koordynatorów i poprosisz, aby wpisali cie na grafik pracujesz, ale jest to 3 dni w tygodniu - akurat zarobisz sobie na domek dając tym samym zarobić Stuwarooijowi, na ubezpieczenie, na jedzenie bo jeść coś trzeba i zostanie ci całe g****. Jak się jest starym - stałym pracownikiem to masz prace 5 dni w tygodniu, ale nowych traktują jak zło konieczne. Nikt się tobą nie przejmie, liczą że się zniechęcisz i odjedziesz. No i tak się dzieje. Dzwonienie do biura w Hedel nie pomaga, a jeszcze cię kłamią w żywe oczy że pracy będzie więcej, czekasz kolejny tydzień - dalej to samo. Są sytuacje, że nawet jak jesteś zapisany w grafiku to nagle mogą cię z niego wykreślić. Możesz przyjechać rano do pracy i się okazuje, że już cię w grafiku nie ma. Koordynatorzy ustalają grafik, jak się z nimi znasz i kumplujesz i wchodzisz im w dupę to nie masz się co martwić o pracę. Niestety, tam gdzie pracują polacy tam są układy i znajomości, podlizywanie się i podkopywanie, obgadywanie się na wzajem. Tak jest też w Stuwarooiju. Jeśli chodzi o pracę to nie jest zła, byleby była. Przerwy są dość często, dojazd 50 km z Wezepu - bungali. Bungale też w dobrym stanie, dość przestronne, 5 osobowe, tyle że z internetem kiepsko, prawie go nie ma. W wilgotniejszych pokojach skrażyli się na grzyb na materacu. Koszt 50 euro za tydzień. Samochód - 50 km ma się dla siebie, ale nie więcej, nawet po zapłacie za paliwo.

Jednak do pracy za granicą przyjeżdża się... do pracy. Dlatego nie polecam Stuwarooij, bo pracy nie zapewniają. Gwarantowane 128 godz jest bujdą, jak przepracujesz mniej, zwrotów nie dostaniesz. A no i nocki nie są płatne więcej, to jest kolejne kłamstwo.

Miłe panie w Gliwicach dużo mówią i obiecują, pięknie to wszystko brzmi, rzeczywistość okazuje się jednak mniej kolorowa. Pozdrowienia dla Pań z biura w Gliwicach
Zgłoś wpis
3 Posty
Paweł M
(Misz)
Początkujacy
Firma T&S Group:
Witam wszystkich wybierających się do pracy przez firmę T&S nie ma znaczenia czy to z Polski czy z Holandii, oszukują ludzi jak tylko mogą. OSZUŚCI I KRĘTACZE, Pięknie tylko potrafią wkręcić ludzi, a rzeczywistość jest inna. Obecnie mają bardzo dużo osób przyjętych, ale większość z tych osób siedzi na standbay. OSTRZEGAM, OSTRZEGAM I JESZCZE RAZ OSTRZEGAM WSZYSTKICH NIE PODPISUJCIE UMOWY Z TĄ FIRMĄ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I SZUKAJCIE PRACY LECZ NIE PRZEZ TĄ AGENCJE. PORAŻKA
Zgłoś wpis
15 Postów
JAN ZEJMO
(JANZEJMO)
Bywalec
Ale nie przezywaj tego tak bardzo. Realia dnia dzisiejszego są takie: przykro mówić bo jesteśmy Polakami, ale każde biuro pośrednictwa pracy,które ma jakiekolwiek powiązania z Polską bądż zatrudnia w swoich biurach Panie z Polskimi paszportami to jedno wielkie oszustwo, które jest zarówno znane jak i tolerowane. To jest normalka.
Zgłoś wpis


Bliżej nas