Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czy nie bedzie problemu z wymiana? - Holandia

Czytali temat:
Gregor ... Krystian Kun elemelek ikwona iwinska WparkuWbarze NaBrowarze Mariusz Bytner czekolada J. N. cashhome (2094 niezalogowanych)
3 Posty
Marcin Cyc
(Uranos)
Początkujacy
Witam. Mam rachunek bankowy zalozony w Holandii a drugi w Polsce. Znajomy polecil mi ostatnio wymieniac kase przez kantor interntowy, bo tak taniej, z tym, ze wspomminal, ze nie wie, czy to, ze rachunki sa zalozone w dwoch roznych krajach nie bedzie stanowilo problemu. Wie ktos, czy taka wymiana jest mozliwa?
Zgłoś wpis
2 Posty
Mariola Musiał
(Marinka)
Początkujacy
Można tak wymieniać. Musisz tylko wybrać kantor internetowy, który ma w ofercie właśnie taką opcję wymiany. Nie wszystkie ją niestety posiadają.
Zgłoś wpis
1 Post
Krzysiek trolololo
(kristafari)
Początkujacy
Ja używam do tego celu Walutomatu. Wygoogluj, bardzo fajna i bezpieczna sprawa. Wymieniasz pieniadze bezposrednio od innych ludzi z duzo nizsza marżą niz w kantorach czy bankach.
Zgłoś wpis
3 Posty
Marcin Cyc
(Uranos)
Początkujacy
kristafari napisał:
Ja używam do tego celu Walutomatu. Wygoogluj, bardzo fajna i bezpieczna sprawa. Wymieniasz pieniadze bezposrednio od innych ludzi z duzo nizsza marżą niz w kantorach czy bankach.

Dzięki za polecenia, ale ta witryna nie ma niestety tego, czego szukam. Jak pisałem potrzebuje możliwości wymiany z zagranicznego konta, a nie tylko miedzy kontami polskimi. Poza tym, poszukuję też możliwości przelania środków na cudzy rachunek, a tego tu chyba też nie ma. Popraw mnie jeżeli się mylę. Może ktoś zna jakiś kantor z poszukiwaną przeze mnie funkcjonalnością?
Zgłoś wpis
2 Posty
Mariola Musiał
(Marinka)
Początkujacy
Przyjrzyj się dokładniej ofertom, jakie możesz znaleźć w sieci. Część kantorów ma właśnie takie opcje, o których piszesz. Wiem że lider walut daje możliwość przesyłu pieniędzy między kontami założonymi w różnych krajach. Ma też możliwość przesyłu pieniędzy bezpośrednio na rachunek osób trzecich - liderwalut.pl/o-nas/aktualnosci-serwisu/...osoby-ktora-wskazesz
Zgłoś wpis
3 Posty
Marcin Cyc
(Uranos)
Początkujacy
Marinka napisał:
Przyjrzyj się dokładniej ofertom, jakie możesz znaleźć w sieci. Część kantorów ma właśnie takie opcje, o których piszesz. Wiem że lider walut daje możliwość przesyłu pieniędzy między kontami założonymi w różnych krajach. Ma też możliwość przesyłu pieniędzy bezpośrednio na rachunek osób trzecich - liderwalut.pl/o-nas/aktualnosci-serwisu/...osoby-ktora-wskazesz

Marinka, nie wiem, jak Ci dziękować. Dokładnie o to mi chodziło. Strona jest naprawdę przejrzysta a kursy są super. Ma też opcje, których poszukiwałem. Poszperałem trochę w internecie i tam też go polecają. Na pewno dam mu szansę.
Zgłoś wpis
41 Postów
Monika Nowicka
(Mella)
Bywalec
Ja jakis czas temu wymieniałam tutaj:
ergokantor.pl/

Kantor z polecenia.Mój brat za jego pomocą wymienia kasę a sam należy do bardzo zapobiegliwych osób tak wiec jestem pewna,że dobrze sobie wcześniej sprawdził zabezpieczenia. Na początku bałam się czy sobie poradzę bo należę do antykomputerowych osób ale nie ma z tym niczego trudnego. Wymiana kasy bardzo łatwa, wszystko jest szybkie, przelewy w czasie rzeczywistym. Poza tym kantor w porównaniu do innych kantorów ma bardzo korzystne ceny walut.
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
8 Postów
czekolada
(czekolada)
Początkujacy
Też słyszałam, że kantory internetowe to świetna sprawa. Sama chyba muszę wypróbować.
Zgłoś wpis


Bliżej nas