Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Prośba o pomoc w tłumaczeniu - Holandia

2 Posty
Damian Dusiński
(demios)
Początkujacy
Witam,

Dostałem pismo z urzędu z Holandii. Prosiłbym o pomoc w określeniu czy ja będę musiał oddać dodatek, czy to urząd mi.




Dzięki.
Zgłoś wpis
9 Postów
beata kwiatek
(bea47)
Początkujacy
Przyjdzie jeszcze pismo z rozliczeniem z innymi dodatkami.raczej napisali ze trzeba bedzie oddac
Zgłoś wpis
5 Postów
taka jaka
(333555)
Początkujacy
Na 100 procent otrzymasz wymienioná kwoté na konto i to bardzo szybko okolo tydzien, 985 to cos w rodzaju zasilku rodzinnego plus odsetki 43 euro, czyli otrzymasz 1028 euro, pozdrawiam
Zgłoś wpis
5 Postów
taka jaka
(333555)
Początkujacy
Jestem ciekawa dlaczego dopiero teraz otrzymales decyzjé która dotyczy sié 2012 roku, a co z rokiem 2013-tym ? Jesli dopiero teraz przyznali ci ten zasilek za 2012 rok to jeszcze powinni wyplacic ci za rok 2013 no i oczywiscie 2014, a pózniej co miesiác otrzymasz okolo 100 euro
Zgłoś wpis
2 Posty
Damian Dusiński
(demios)
Początkujacy
No właśnie wypłacili mi te 985 euro kiedyś, a teraz przysłali coś takiego. Za poprzednie lata było zawsze wszystko ok. Na tym piśmie mam też dokładnie obliczone dochody, być może wcześniej posłali jakąś zaliczkę.
Zgłoś wpis
5 Postów
taka jaka
(333555)
Początkujacy
Z tego listu wynika ze wyplacili ci za malo (985 euro za malo) plus odsetki.
Piszá: "Otrzymales za malo zaliczki na zasilek rodzinny. Dlatego wyplacimy ci jeszcze 1028 euro. Té kwoté przelejemy na konto lub rozliczymy sié z tobá." ( jesli jestes im cos winny to wezmá sobie pieniádze na poczet dlugu)

Jesli jestes pewien ze otrzymales 985 euro, no to otrzymasz jeszcze 43 euro, ale z tego listu wynika ze jeszcze nie otrzymales zasilku rodzinnego z Belastingdienst za 2012 rok, wiec powinienes otrzymac 1028 euro.
Zgłoś wpis


Bliżej nas