Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Jan Bosko Bogdan11 (4570 niezalogowanych)
5 Postów

()
Początkujacy
Amen. I znow wyszlo ze liczy sie tylko kasa i d... Dobranoc.
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
Ano amen p.Jacku....No bo jak tu komus wytłumaczyć?
Są ludzie którzy dopiero co przyjechali i zarabiaja jak to napisał mustafopawlo;a są i tacy którzy jak np.mój znajomek z Eindhoven mieszkający już tu 20l -30 ludzi pod soba w DAF-ie i zarabiają duuuuzo więcej niz norma
Co odpowiedzieć takiemu w tym moim zdaniem bzdurnym temacie?
Co,mam napisać że siedze tu już 14l i opłat mam miesiecznie więcej niz on pensji?
C'mon.....
Finanse są prywatna sprawą kazdego człowieka i tyle.
Dobrze że sam opłacam i składam sobie na przyszłą emeryture;bo jak pomyslę że takie pokolenie miało by pracować na nią-to czarna rozpacz ogarnia....
No ale cóz sie mozna spodziewać po :



chyba wystarczy.....
Zgłoś wpis
1 Post
Rojam piotrowski
(rojamhx)
Moderator
Witam
Ale nikt oprucz autorki nie napisał ile zarabie. Myślę że interesuje to ludzi ktorzy chcą wyjechać....
Zapytam z innej beczki jesteście w stanie w Holandi zoczędzić 500-600 euro miesięcznie po odliczeniu wszystkich kosztów?
Pozdrawiam
Rojam
Zgłoś wpis
2 Posty
Damian Damian
(wodka85)
Moderator
Baileys ale ty jesteś tępa i pusta dzida. Komentarze typu "dałam pieskom po 1 kg wołowiny ot tak przy weekendzie" czy inne puste tylko dowodzą jak żałosna osobą jesteś. Myślisz ze jak dużo zarabiasz to wszyscy inni powinni bić tobie pokłony a tak naprawdę jesteś życiowym zerem. Pewnie jesteś sama, nie masz faceta bo który wytrzymałby z taką zmiją? ??? Naprawdę żal mi ciebie
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Możnatzn.zalezy ile sie zarabia i jaki jest koszt utrzymania danej osoby w Hol,wiadomo ktoś może wynajmowac pokoik za 300e a ktoś mieszkanie/dom za 1000e miesięcznie,wydawać na jedzenie 200e albo 600e itd,itd
Zgłoś wpis


Bliżej nas