Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Proszę o pomoc - Holandia

5 Postów
Łukasz Bartnik
(bartos1)
Początkujacy
Ostatnio dostałem taki oto list. Domyslam się że chodzi o to czy posiadam samochód w Holandii i czy ew. go używam. Otóż samochodu nie mam ani nigdy nie miałem anie nawet nie prowadziłem żadnego na terenie Hol. Prosze o pomoc co powinienem odpisać. Z góry dziekuje
Zgłoś wpis
5 Postów
taka jaka
(333555)
Początkujacy
W tym liscie chodzi o oswiadczenie ze nie uzywasz auta od pracodawcy w czasie prywatnym, ale wylácznie w sprawach sluzbowych ( jesli oczywiscie jezdzisz autem w pracy na terenie Holandii)

6-go maja 2014 zglosiles ty lub twój pracodawca (?) ze nie uzywasz auta sluzbowego w celach prywatnych, poniewaz wtedy pracodawca otrzymuje znizki.
Ale zapomniales podac znaki rejestracyjne tego auta, dlatego otrzymujesz ten list.
W zasadzie nic nie musisz robic.
Ale jesli nigdy nie jezdziles autem sluzbowym po terenie Holandii (?) to moze pracowales w Holandii u kogos kto podal twoje dane?
Zgłoś wpis
5 Postów
Łukasz Bartnik
(bartos1)
Początkujacy
Zdarzyło sie raz ze wziąłem parę osób samochodem firmowym na odległośc 5 km. i rzeczywiscie była jakas umowa. Więc ogólnie nic nie musze odsyłać??
Zgłoś wpis
5 Postów
taka jaka
(333555)
Początkujacy
Tlumaczé:
" Postanowilismy przyznac panu zaswiadczenie o nieuzywaniu auta w celach prywatnych, pomimo brakujácych danych.
Prosimy pana o przeslanie numerów rejestracyjnych auta, (tego sluzbowego)
zaraz jak tylko bédá one znane uzywajác formulaza Wijziging lub intrekking verklaring prive auto gebruik..."
Najlepiej jak twój pracodawca to zalatwi, poniewaz on bédzie najlepiej wiedzial jak to zrobic digitalnie( przez internet) wystarczy ze pokazesz mu to pismo.
Zgłoś wpis
5 Postów
Łukasz Bartnik
(bartos1)
Początkujacy
Dziekuje bardzo
Zgłoś wpis


Bliżej nas