Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gdzie otworzyć konto walutowe? - Holandia

41 Postów
Monika Nowicka
(Mella)
Bywalec
Znalazłam ofertę pracy przez agencję zatrudnienia i poradzili mi, żebym założyła sobie konto walutowe. Może wiecie, gdzie mają jakieś dobre i tanie konta? Do jakiego banku warto iść?
Zgłoś wpis
51 Postów
Piotr Benet
(bentp)
Gaduła
Mella napisał:
Znalazłam ofertę pracy przez agencję zatrudnienia i poradzili mi, żebym założyła sobie konto walutowe. Może wiecie, gdzie mają jakieś dobre i tanie konta? Do jakiego banku warto iść?

Rozumiem,ze chodzi Ci tutaj o polskie konto walutowe? Jeśli tak to założ sobie w smart banku. W chwili obecne jest to najkorzystniejsze konto walutowe jakie możesz sobie założyć. Tutaj masz szczegóły konta:
www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto-eu-walutowe/
Wszystko jest tam darmowe. Prowadzenie konta , wypłaty z bankomatów w Polsce jaki i za granicą. Przewalutowanie jak na bank również jest korzystne. NIe naliczają sobie za nie wysokich opłat. Jest porównywalne do przewalutowania w kantorach.
Zgłoś wpis
1 Post
Justyna Woch
(juzda)
Początkujacy
Wydaję mi się, że wymagania spełnia Smart Bank, możesz zawsze internetowo to załatwić. Musisz tylko przejrzeć oferty banków dokładnie. Takie wszystkie potrzebne Ci informacje znajdziesz tutaj konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/. Warto przejrzeć jeszcze inne banki a może jednak znajdzie się coś tańszego, lepszego.
Zgłoś wpis
1 Post
Kasia Miotk
(dziubek2)
Początkujacy
Do takich najpopularniejszych kont walutowych należy mBank, Smart Bank i BZ WBK. Ja tak za dobrze to nie znam się na kontach walutowych więc polecam zapoznać się z ofertami tych banków. Poczytać co inni piszą na temat tych kont i wtedy zdecydować.
Zgłoś wpis
1 Post
Halina Wojowska
(wojowska1985)
Początkujacy
Do takich najpopularniejszych kont walutowych należy mBank, Smart Bank i BZ WBK. Ja tak za dobrze to nie znam się na kontach walutowych więc polecam zapoznać się z ofertami tych banków. Poczytać co inni piszą na temat tych kont i wtedy zdecydować.
Zgłoś wpis
2 Posty
Tomasz Spychala
(kortipa4)
Początkujacy
Najlepiej otworzyc konto w aliorkantorze. Mozna wyrobic tez karte walutowa do tego. Dostepnych jest kilkanascie walut. Mozna polaczyc to z kontem polskim tmobilebankowe uslugi alior banku (nie konto w aliorbanku). I wtedy masz dostep do obu kont 24/7 a przelewy pomiedzy nimi sa darmowe i do tego kazda wymiana waluty lacznie z przelewem wykonywana jest natychmiastowo, nieodplatnie i 24/7 w dzien w nocy swieta dlatego dla mnie to najlepsza oferta.
Zgłoś wpis
5 Postów
Mila Kowalska
(milakos)
Początkujacy
Tutaj macie porównywarkę kont walutowych - http://walutowe.dobrekonto.pl może okaże się dla kogoś przydatna. Według mnie to najszybszy sposób na to, żeby znaleźć kont na korzystnych warunkach. Ja dużo podróżuję także konto walutowe jest dla mnie niezbędne
Zgłoś wpis
14 Posty
adam adam
(AmigosPrzewozy)
Bywalec
Jeżeli zastanawiasz się nad tym w jakim banku otworzyć konto walutowe, to przede wszystkim porównaj ze sobą kilka ofert i sprawdź ile w praktyce będzie kosztować Cię prowadzenie konta, opłaty za przelewy itd bo to również bardzo ważna kwestia.
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
elDamiano
(elDamiano)
Początkujacy
Ja mam w Aliorze Kantor i wielowalutową kartę w mBanku.

darmowekontobankowe.org/ranking-kont-walutowych/
Zgłoś wpis


Bliżej nas