Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Konto walutowe Polska. Jaki bank - Holandia

Czytali temat:
elemelek (2723 niezalogowanych)
41 Postów
Monika Nowicka
(Mella)
Bywalec
I czy można założyć sobie takie konto przez internet? Proszę o odpowiedzi.
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
PKO BP konto bez granic. Płacisz 17.90zl miesięcznie, od wplywów ok, 1,5 e. Wybierasz w kazdym bankomacie gratis, karta Visa placisz gratis tam gdzie obsluguja tą karte. Przelewy gratis.
Zgłoś wpis
51 Postów
Piotr Benet
(bentp)
Gaduła
AnnaBelch napisał:
PKO BP konto bez granic. Płacisz 17.90zl miesięcznie, od wplywów ok, 1,5 e. Wybierasz w kazdym bankomacie gratis, karta Visa placisz gratis tam gdzie obsluguja tą karte. Przelewy gratis.

Akurat ta oferta jest zupełnie niekorzystna. Chyba,ze napisałaś tutaj dla porównania. 18 złotych miesięcznie to prawie 220 zł w skali roku a to są duże pieniadze. Poza tym w smart banku również są darmowe przelewy, wypłaty z bankomatów. Prowadzenie konta. Tam nie płacisz nic za konto.

Daję tutaj link do strony banku:
www.banksmart.pl/konta/smart-konto-eu/

Na chwilę obecna konto praktycznie nie ma sobie równych.
Zgłoś wpis
2 Posty
Łukasz Pop
(lukpop)
Początkujacy
Sprawdź Raiffeisen. Albo Citi.
Zgłoś wpis
8 Postów
Jadwiga Bednarek
(Jadwiga69)
Początkujacy
Polecam ING
Zgłoś wpis
1 Post
Danuta Szuta
(danka2)
Początkujacy
Polecam zapoznać się z porównywarką kont walutowych. Takie konto można założyć przez internet. Myślę, że Smart bank spełnia Twoje wymagania. W rankingu jest na najwyższym miejscu. Warto też, przejrzeć opinię innych osób.
Zgłoś wpis
5 Postów
Magda Wirek
(mollie)
Początkujacy
Ja przed wyjazdem otworzyłam konto w WBK - opłata około 2,5 euro i co najważniejsze pieniądze można samodzielnie wymieniać przez internet i przelewać na konto w złotówkach więc dla mnie bardzo duży plus.
Zgłoś wpis
2 Posty
Tomasz Spychala
(kortipa4)
Początkujacy
Uzywam tmobilebankowe (usługi Alior Banku). Wszystko przez internet mozna zalozyc. Ostatnio oplata za miesiac wynosi 6 pln ale jest bardzo dobre bo 24/7 mozna wymieniac waluty w polaczeniu z aliorkantorem (przelewy bezplatne). Aliorkantor jest bezplatny.
Zgłoś wpis
1 Post
zofia kwiecien
(zoe89)
Początkujacy
Kantor w Alior Banku. Maja bardzo korzystny kurs i od razu wypłacają gotówkę. Tutaj masz stronę o finansach, może coś znajdziesz: http://konta-oszczednosciowe.blogspot.com
Zgłoś wpis


Bliżej nas