Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wybieram sie do Amsterdamu do pracy - Holandia

Czytali temat:
Darek Kowalski Piotr Alladyn andrej212 Darlak J-G Nadzieja_aaa (1492 niezalogowanych)
1 Post
Adam Sumka
(Adas1991)
Początkujacy
Witam mam zamiar przyjechac do amsterdamu do pracy czy mogl by mi ktos pomoc gdzie mam zaczac szukac intersuje mnie praca w jakims magazynie lub pomocnik na budownie jezyk agnielski znam perfekcyjnie ogolem moze byc cos innego oprusz szklarni zbiorow itd, moze byc I nawet rotterdam . Z gory dzieki
Zgłoś wpis
14 Posty
adam adam
(AmigosPrzewozy)
Bywalec
Zacznij do agencji pośrednictwa pracy, for społecznościowych i portali z różnymi ofertami pracy. Nawet tutaj an forum znajdziesz odpowiedni dział, wystarczy poszukać, a my służymy pomocą jeżeli będziesz poszukiwał przewoźnika z Polski do Holandii
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
Witaj Adam,

Jesli nadal jestes zainteresowany Praca w Amsterdamie to mam ciekawa oferte dla ciebi. Poszukujemy kierowcow/ serwisantow dla naszej Floty Aut ( 350 sztuk ) Jestesmy duza Firma dzialajaca w dziedzinie Carsharing na terenie calej Europy. W razie pytan prosze dzwonic pod numer telefonu. +48510117742 lub +4915256131177


Pozdrawiam

Krzysztof Polatynski
Zgłoś wpis


Bliżej nas