Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przeprowadzka - Holandia

1 Post
Sebastian Piasecki
(SebastianPiasecki)
Początkujacy
Hej. To mój pierwszy post tutaj..
Ogólnie wraz z dziewczyną mieszkamy w Anglii co jakiś czas przyjeżdżam  do Amsterdamu bo mój szef otwiera nowa firmę tutaj  i dostałem propozycję żeby się przenieść do Holandii.
Tutaj moje pytanie , jak wygląda życie w Amsterdamie? Ceny mieszkań, jedzenie jak dużą musiałbym wynegocjować stawkę żeby utrzymać dwie osoby?
Za każdą odpowiedź dziękuję!
Pozdrawiam Seba !
Zgłoś wpis
8 Postów
Ambasada Holandii w Warszawie
(Ambasada_Holandii_w_Warsz)
Początkujacy
@Seba, Holandia to przyjazny kraj, nie tylko ze względu na atrakcyjne oferty pracy, lecz także to dobre miejsce do wypoczynku i rekreacji. Zanim poznasz uroki swojego nowego miejsca zamieszkania, warto zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat życia w Holandii. Dlatego też polecamy zajrzeć na stronę prowadzoną przez Ambasadę Holandii w Warszawie, gdzie znajdziesz precyzyjne informacje na temat kosztów życia w Holandii: wholandii.pl/zycie-w-holandii/652
Zgłoś wpis
14 Posty
adam adam
(AmigosPrzewozy)
Bywalec
Moim zdaniem żyje się lepiej niż w Anglii w sensie samej społeczności, przyjaźniej, nie m aż tak dużych różnic kulturowych, natomiast co do jedzenia czy opłat- wiele zależy od narzuconego przez Ciebie standardu.
Zgłoś wpis


Bliżej nas