Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

forum dla osób piszących prace - Holandia

Czytali temat:
czarny mazak PATRYK Napisz Skur3byk thalasur Jacub Kowalski (1916 niezalogowanych)
1 Post
Jan Moniuszko
(janmoniuszko)
Początkujacy
Strona przeznaczona dla osób piszących prace. Znajduje się na niej mnóstwo informacji odnośnie zasad pisania prac, opinii o firmach piszące prace, cen oraz form pomocy. Forum poświęcone pisaniu prac dyplomowych. Porady, wskazówki oraz pomoc. Jeśli nie wiesz jak napisać prace, jaki wybrać temat, czym się sugerować przy wyborze promotora - to jest forum właśnie dla Ciebie. Masz szansę zapoznać się z opiniami na temat osób piszących prace, ceny, tematy, wskazówki. Wszystko to co dotyczy pisania prac. Istnieje również wymiana opinii o osobach, które piszą prace.
www.opiniepisaniepracdyplomowych.fora.pl
Zgłoś wpis
1 Post
Aleksandra Sana
(AleksaSaa)
Początkujacy
Z tego co napisałeś to są na tej stronie opinie o firmach, które pomagają w napisaniu pracy dyplomowej. Niestety nie znalazłam nic na ich temat: http://www.iprace.pl/zarzadzanie-i-marketing/ Studiuje zarządzanie i marketing i potrzebuje za 1,5 tygodnia mieć już tytuł i plan pracy. Do tego całkowicie nie wiem jak się zabrać za pisanie i poszukiwanie literatury. Chciałam by mi pomogli, ale jeszcze wyszukuje informacji na ich temat bo dla mnie praca dyplomowa jest bardzo ważna i jak już zacznę ją pisać to niech to będzie dobrze zrobione.
Zgłoś wpis
4 Posty
Edyta Pila
(Pileczka)
Początkujacy
nie sądziłam, że tu taki temat znajdę proponuję bezpłatny poradnik: www.pracedyplomowe.edu.pl/poradnik.html i dalej pójdzie już gładko
Zgłoś wpis
3 Posty
Malwina Nowak
(Malwi)
Początkujacy
Bardzo fajne propozycje Sama dorzuciłabym tutaj jeszcze www.dyplomowa24.pl/o-nas/ . Można tutaj bowiem uzyskać pomoc doradców edukacyjnych np. przy zbieraniu materiałów do prac, czy skorzystać ze wsparcia w trakcie redagowania pracy, bez obaw o terminowość czy atrakcyjne ceny
Zgłoś wpis
1 Post
thalasur
(thalasur)
Początkujacy
jaki jest koszt pisania prac? guest survey
Zgłoś wpis


Bliżej nas