Międzynarodowy przewóz osób i paczek
Forum Holandia, Belgia
Witamy, Gość
Proszę Login albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
szukamy murarzy do pracy w Belgii (2 wejść) (2) Gości
Idź na dółUlubione: 0
TEMAT: szukamy murarzy do pracy w Belgii
mista0121 (Użytkownik)
Bywalec
graphgraph
Użytkownik offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
szukamy murarzy do pracy w Belgii 3 Miesięcy, 3 Tygodni temu  
Pilne !!! Praca w Belgii od zaraz !!!!

Dla jednej z pl firm budowlanych w Belgii
szukamy murarzy do pracy w Belgii
Praca bez znajomosci języka obcego.

firma zapewnia :
-zakwaterowanie ,
-samochód do dyspozycji
-dobre wynagrodzenie ( do uzgodnienia )
-umowe

wszystkie inf pod nr +31 684 486246 (inf w jezyku polskim ,można wyslać sms a my odzwonimy ) lub pisac na : annia107@hotmail.com

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
mariuszemm (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Użytkownik offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Odp.:szukamy murarzy do pracy w Belgii 4 Dni, 23 Godziny temu  
Jak szukacie pracy w Belgii, to wiem, że w Ensila Group szukają budowlańców, także można się do nich zgłosić. Firma jest rzetelna pracowałem dla nich kilka lat, zapewniają ubezpieczenie, zakwaterowanie, warunki mieszkaniowe są dobre, z zarobków byłem zadowolony.

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Idź do góry
Dla Polek, które chcą leczyć się w Polsce polecamy znanego i cenionego ginekologa w Płocku

Wspólna podróż na święta!

Wspólna podróż

Pokaż wszystkie połączenia

Ludzie z Twojej okolicy

Julieta Greenwood
Bartosz Czerwiński
TnS Group
miroslaw Urban
Ostatnia wiadomość: 1 godzinę, 20 minut temu
  • Kamil666 : £$€
  • Kamil666 : Szukam kobiety na teraz
  • kinga009 : Nowy portal całkowicie darmowy z ponad 400 000 użytkownikami z całej Polski i Europy tylko Polskie Profile kategorie jakie możesz znaleść tu -Kobiety - Mężczyzny - Pary - Trans - Less -Gay Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe Zapraszamy ! Link: «link» Link: «link» Link: «link»
  • Adiii : Jedź do duisburga tam poruchasz za 30euro
  • Marcelek : Witam szukam chetnej na spotkanie sex i moze na dluzej mieszkam w arcen kolo Venlo nie mam auta ani lokum tel 31649734509 lub 31576714546 wiek do 50 lat ja mam 40 lat
  • kinga009 : Nowy portal całkowicie darmowy z ponad 400 000 użytkownikami z całej Polski i Europy tylko Polskie Profile kategorie jakie możesz znaleść tu -Kobiety - Mężczyzny - Pary - Trans - Less -Gay Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe Zapraszamy ! Link: «link» Link: «link» Link: «link»
  • Marcelek : Szukam chetnej na spottkanie bez zobowiazan mam 40 lat mieszkam w arcen kolo Venlo nie mam auta ani lokum tel 31649734509 lub 31576714546 w tygodniu do 15 mam gdzie
  • Kamil666 : Szukam kolezanki
  • Marcelek : Sex spotkanie bez zobowiazan mieszkam w arcen kolo Venlo nie mam auta ani lokum tel 31649734509 lub 31576714546
Nie jestes zalogowany. Aby napisać wiadomość  
  lub

Nowe kluby

default logoHarderwijk i okolice
(Otwarta dla wszystkich)
2014-03-10 00:38
default logowoj.pomorskie zapraszam do grupy
(Otwarta dla wszystkich)
2013-09-11 14:36
default logoBiseksualiści
(Otwarta dla wszystkich)
2013-04-28 20:46