Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
9 Postów

()
Początkujacy
Nie urazajac "nikogo"
Zgłoś wpis
15 Postów
JAN ZEJMO
(JANZEJMO)
Bywalec
Widzę kobieto, że nie bardzo zrozumiałaś co miałem na myśli. Nie chodzi mi wcale o polecanie przewożników jako tych wspaniałych. Ja mam na myśli tych uskarżających się na komfort jazdy po kilku piwach do Polski.
Zgłoś wpis
1 Post
Robert Adamski
(robertowy)
Początkujacy
Do Holandii jeżdżę już blisko dwa lata. Na początku też nie miałem zaufania do przewoźników. W szczególności jeśli chodzi o stan techniczny pojazdów i doświadczenie kierowców. Ale od kiedy trafiłem na PiątkaBus, to jeżdżę z przyjemnością i bez obaw o bezpieczeństwo. Nowe pojazdy, mili i doświadczeni kierowcy, a do tego można dojechać niemal do każdego większego miasta z Holandii. Odpowiada mi też, że jeżdżą ze Śląska, bo tam mieszkam.
Zgłoś wpis
1 Post
Jacek Przypadek
(jacekprzypadek)
Początkujacy
Sądzę że to zależy od firmy jeżeli jesteś stałym klientem to na pewno bedziesz troszke lepiej traktowany
Zgłoś wpis
1 Post
Brajan Zimny
(brajan)
Początkujacy
robertowy napisał:
Do Holandii jeżdżę już blisko dwa lata. Na początku też nie miałem zaufania do przewoźników. W szczególności jeśli chodzi o stan techniczny pojazdów i doświadczenie kierowców. Ale od kiedy trafiłem na PiątkaBus, to jeżdżę z przyjemnością i bez obaw o bezpieczeństwo. Nowe pojazdy, mili i doświadczeni kierowcy, a do tego można dojechać niemal do każdego większego miasta z Holandii. Odpowiada mi też, że jeżdżą ze Śląska, bo tam mieszkam.

Jechałem z PiątkaBus dopiero pierwszy raz i również mam dobre doświadczenia. Dlatego nie ma znaczenia, czy jesteś stałym klientem, czy tylko przypadkowo trafiłeś na tego przewoźnika. Zawsze zostaniesz obsłużony profesjonalnie i bezpiecznie dowieziony do celu. Widziałem promocję 6-ty przejazd gratis. Dlatego pewnie jeszcze nie raz skorzystam z tego busa. Ważne jest też dla mnie, że można się umówić na zabranie spod domu i dowiezienie we wskazane miejsce. Taką drobną, ale bardzo miłą niespodzianką był sms z przypomnieniem o wyjeździe. Dzięki temu byłem pewien, że wszystkie formalności są załatwione i bus przyjedzie o umówionej godzinie.
Zgłoś wpis
1 Post
Patryk Turos
(had37)
Początkujacy
Nie polecam firmy perfectbus.pl niestety stałem się ofiara krętactwa i oszustwa. Nadałem bagaże za umówiona cenę 160 zł. Kierowca nie pojawił się w umówionych wcześniej godzinach, po czasie zadzwonił z zadaniem ze mam natychmiast stawić się po odbiór z pieniędzmi. Pech chciał ze nie mogłem czekać całego dnia na kuriera, który nawet łaskawie nie zadzwonił ze się spóźni. W rezultacie po groźbach ze mój bagaż zostanie wystawiony na śmieci udało mi się dojść do porozumienia i poprosić o nadanie bagażu z miejsca w które został on zabrany. Po paru dniach znów telefon z awantura, ze "firma" nie może znaleźć kierowa, bagaż im zawadza i oferują dowiezienie go extra za kolejne 240 zł. W rezultacie zapłaciłem 400 zł!!!
Nie otrzymałem również paragonu- po upomnieniu się dostałeś informacje ze firma wystawić może tylko paragon na usługi przewozu osób. Ostrzegam przed tymi oszustami !
Zgłoś wpis
1 Post
Roman Kowalski
(romankowalski)
Początkujacy
Jechałem dwa razy z firmą Prestige Bus prestigebus.pl i nie ukrywam, że przewozów do Holandii jest dużo, ale skusiło mnie to, ze co 6 przejazd jest za 1 zł. Póki co polecam, bo wszystko odbyło się zgodnie z umową.
Zgłoś wpis
5 Postów
Karolina Nowak
(jna_work)
Początkujacy
Ja z kolei mogę śmiało polecić firmę Inter-Tour ze Zdzieszowic. Wyjeżdżają z województw: opolskie, śląskie, dolnośląskie. Więcej informacji na www.inter-tour.eu
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
3 Posty
Kasia Nowak
(Kasiula_0812)
Początkujacy
W temacie zaufanego przewoźnika to mogę polecić firmę Inter-Tour ze Zdzieszowic. Jeżdżą codziennie do Niemiec i Holandii w przystępnej cenie. I kierowców maja bardzo miłych
www.inter-tour.eu
Zgłoś wpis


Bliżej nas