Busy do Holandii, Beligii, Niemiec
Ogłoszenia Holandia
Szukaj Szukaj Szukaj
Usługi

Usługi (174)

Dam do wykonania  (-), Przewozy osób  (103), szukam  (-), Usługi drobne  (16), Wykonam  (55)

Motoryzacja

Motoryzacja (1)

Kupię  (-), Sprzedam  (1), szukam  (-), Zamienię  (-)

Praca

Praca (43)

Dam pracę  (39), Szukam pracy  (4)

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie (10)

Mam do wynajęcia  (10), Poszukuję wynająć  (-)

Giełda

Giełda (7)

Kupię  (-), Sprzedam  (7), Zamienię  (-)

Inne Ogłoszenia

Inne Ogłoszenia (96)

Ogłoszenia towarzyskie  (70), szukam  (8), Usługi drobne  (11), Wykonam  (7)

WOLNE MIEJSCA - CZWARTEK I PIĄTEK - Tanio i szybko

2014-09-01 17:36:42

Region: Wszystkie regiony
Telefon: +48530701350

Do Holandii
-czwartek i niedziela
Do Polski
- piątek i poniedziałek

ZAWSZE 60 EURO

+48530701350 www.mobiltrans.pl

Witamy. Nasza OFERTA:
- cena za osobę 60 EUR niezależnie od miejsca
- Województwa lubuskie wielkopolskie łódzkie mazowieckie i lubelskie
- dojeżdżamy i odwozimy pod wskazany adres
- każdy pasażer ma wykupione NW
- wystawiamy faktury VAT
- wozimy i dostarczamy paczki
- zniżki dla grup(powyżej 4 osób)
- bez przesiadek

CO 5 PRZEJAZD GRATIS:)

Nasza oferta wyróżnia się wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo przewożonych osób i ich bagaży oraz nadanych paczek
Dysponujemy flotą 8-osobowych klimatyzowanych busów z DVD i WI-FI.
Do zobaczenia:)

Heejka

2014-09-01 16:37:51

Region: Holandia Południowa

Szukam towarzysza do zabawy na wieczorne nudne dni ;) jeslii masz ochotę napisz do mnie na maila taniasumner676@gmail.com

KUJAWSKO-POMORSKIE, WIELKOPOLSKIE, POMORSKIE!!

2014-09-01 15:02:23

Telefon: 888198050

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług przewozu OSÓB i PACZEK z Polski na cały obszar Holandii i Belgii oraz części Niemiec.
W Polsce obsługujemy całe województwo KUJAWSKO-POMORSKIE, część województw WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO, WIELKOPOLSKIEGO I LUBUSKIEGO.
Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia przewozu osób. Kursy realizowane są przez doświadczonych kierowców klimatyzowanymi autami.
Przebieg tras układamy w sposób minimalizujący czas przebiegu i ilość pokonywanych kilometrów.
Szczegóły pod nr telefonu
+48 888-198-050
www.komfortline.pl

W Polsce obsługujemy takie miasta jak:
Toruń, Bydgoszcz, Chełmno, Włocławek, Grudziądz, Kwidzyn, Poznań, Gniezno, Brodnica, Olsztyn, Nowe Miasto Lubawskie, Wąbrzeźno, Inowrocław, Świecie n Wisłą, Iława, Ostróda, Golub-Dobrzyń oraz inne w pobliżu

Przeprowadzki-Transport Holandia-Belgia-Polska

2014-09-01 14:28:02

Telefon: +48 665449089

Witamy w ogłoszeniach FIOŁKA-TRANS !

tel. 665 449 089
e-mail: fiolkatrans@gmail.com
www.fiolka-trans.pl

Przeprowadzki-Transport Towarów AMSTERDAM, BRUKSELA, HAGA, ROTTERDAM, EINDHOVEN, LIEGE, ANTWERPIA, BRUGIA, NIJMEGEN + POLSKA.

Nasza firma świadczy usługi transportowe takie jak;
*transport towarów krajowy i międzynarodowy,
*przeprowadzki krajowe i zagraniczne osób prywatnych, firm oraz instytucji
*usługi kurierskie w systemie „door-to-door” – Kraj + UE
*transport ciężkich przedmiotów (pianina, fortepiany, sejfy itp.)
*sprowadzanie aut , autoholowanie, transport pojazdów oraz gabarytowych ładunków na lawecie np. maszyny rolnicze, budowlane, przedmioty nienormatywne
*możliwe doładunki i przewozy całopojazdowe

Dopasowujemy się do Państwa potrzeb i możliwości czasowych. Pomożemy w każdej przeprowadzce, nawet tej nietypowej.

Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach i transporcie przełożyło się na ogromną liczbą zadowolonych klientów, którzy zaufali nam powierzając swoje mienie.

Zapraszamy do kontaktu:

tel: +48 665 449 089

Wyjedżamy do Belgii 4.09,7.09, wracamy 5.09,9.09

2014-09-01 14:15:38

Telefon: 531559295

WEEKENDOWE PROMOCJE: świętokrzyskie-70€,małopolskie,opolskie-60€,dolnośląskie, lubuskie-55€!

MagicTour to certyfikowany przewożnik osób zapewniający szybki, komfortowy ( Wifi,Dvd)i bezpieczny transport z adresu pod adres.
Obsługujemy województwa: świętokrzyskie, małopolskie,śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie.
Istnieje możliwość wyjazdu każdego dnia tygodnia dla grup zorganizowanych (min.5 osób - atrakcyjne zniżki) oraz wynajęcia busa z kierowcą na terenie kraju.
W dniu URODZIN oraz CO PIĄTY PRZEJAZD 50% taniej

ZACHODNIOPOMORSKIE-POMORSKIE, GORZÓW-PIŁA-BYDGOSZC

2014-09-01 13:54:55

SZALWINSKITRANSPORT
Tel. 0048-888-578-835
Tel. 0031-619-349-668
www.szalwinskitransport.pl
szalwinskitransport@live.com
Oferujemy przewozy z adresu pod wskazany adres oraz przewóz paczek w całej Polsce!
Polska, Niemcy (po trasie), Holandia, Belgia. PROFESJONALNIE,SZYBKO I BEZPIECZNIE!
-Ceny od 60 euro lub 250 zł.
-Zniżki na bilety grupowe powyżej trzech osób!!!
-Przesyłki cała Polska od 30 euro lub 120 zł.
Ustalone ceny nigdy nie ulegają zmianom!!!
OBSŁUGUJEMY WOJEWÓDZTWA:
-ZACHODNIOPOMORSKIE
-POMORSKIE
-WIELKOPOLSKIE
-LUBUSKIE
oraz
BYDGOSZCZ i okolice
Wystawiamy faktury VAT

szukam

2014-09-01 13:38:39

Telefon: 0651973504

jak wtemacie szukam kochanki wiek niegra roli bez sponsoringu wiencej na tel 0651973504 lub meila

G-TRANS: AUTA OSOBOWE POLSKAHOLANDIA

2014-09-01 13:37:11

Telefon: 0048514725693

JEŹDZIMY TYLKO AUTAMI MARKI FORD GALAXY (5 OSÓB +KIEROWCA , KRÓTKIE TRASY! WYGODNIE (osobne fotele), KOMFORTOWO ! GWARANTUJEMY PEWNĄ, BEZPIECZNĄ PODRÓŻ Z WYKWALIFIKOWANYMI I DOŚWIADCZONYMI KIEROWCAMI! ZABIERAMY Z ADRESU POD ADRES.

WYJAZDY DO POLSKI: NIEDZIELE, PONIEDZIAŁKI, PIĄTKI

WYJAZDY DO HOLANDII: NIEDZIELE, CZWARTKI,PIĄTKI

NASZE ATUTY:
* Szybkie i krótkie trasy (w aucie 5 osób + kierowca)
* Konkurencyjne ceny, a co najważniejsze stałe!- ustalone przy zamawianiu transportu nie ulegną zmianie!
* Transport "od drzwi do drzwi"
* Doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy
* Wygodne, czyste auta (osobne fotele, komfort)
* Bez przesiadek w busy i zbędnego czekania na parkingach na innych przewoźników!
* Zniżki dla dwóch osób i więcej
* Zawsze zabieramy pasażerów po trasie ( z nami nie będziesz zwiedzał całej Polski, a na pewno Niemiec!)
PRIORYTETEM DLA NAS JEST BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT KLIENTÓW
OBSŁUGUJEMY:
- KUJAWSKO-POMORSKIE
- WIELKOPOLSKIE
- ZACHODNIOPOMORSKIE
- LUBUSKIE (GORZÓW WLKP. i OKOLICE)
-> cała HOLANDIA
ZABIERAMY RÓWNIEŻ PACZKI (po trasie)

KONTAKT:
PL 514725693 ;
NL 0684264133
- NIE SZUKAJ DALEJ, BO TRAFIŁEŚ NA NAJLEPSZĄ Z MOŻLIWYCH OPCJI - MY ZAWSZE DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW, DOŁĄCZ DO NAS!
ZAPRASZAMY

GALAXY TRANS > KUJAWSKO-POMORSKIE > TYLKO OSOBOWE

2014-09-01 13:32:18

GALAXY TRANS – NAJKRÓTSZY CZAS PODRÓŻY W MIŁEJ ATMOSFERZE, W WYGODNYCH AUTACH!
BEZPIECZNIE, TANIO I PEWNIE! Każdy pasażer dostaje kartę stałego klienta (super rabaty na przejazdy)
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!
NASZE WYJAZDY:
DO HOLANDII : CZWARTKI I NIEDZIELE (rano)
DO POLSKI : NIEDZIELE , PONIEDZIAŁKI, PIĄTKI (popołudniu)
!! TAK KRÓTKO JESZCZE NIE JECHAŁEŚ !!
KONKURENCYJNE CENY! RABATY! ZNIŻKI! DOŚWIADCZENI, MILI KIEROWCY! WYGODNE, CZYSTE AUTA!
SPRAWDŹ SAM! – naprawdę warto!!
ZAPRASZAMY OSOBY Z WOJEWÓDZTW: KUJAWSKO-POMORSKIEGO , WIELKOPOLSKIEGO i LUBUSKIEGO oraz PO TRASIE DO/Z GRANICY!
JESTEŚMY DLA WAS DOSTĘPNI ZAWSZE O KAŻDEJ PORZE, ZADZWOŃ I SPYTAJ CZY JEŹDZIMY DO TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!
KONTAKT DO NAS: +48 733-426-312
e-mail: galaxytrans@wp.pl
facebook https://www.facebook.com/pages/G-Trans/1435747933338223
* dla grup powyżej 5 osób posiadamy do dyspozycji większe auta
-> PEWNY TRANSPORT TYLKO Z NAMI, PO CO SZUKAĆ DALEJ? -> DO NAS DZWONISZ, U NAS REZERWUJESZ I PEWNIE SIĘ CZUJESZ, BO MY NIE JESTEŚMY TACY, ŻEBY LUDZI NAMAWIAĆ A PÓŹNIEJ ODMAWIAĆ!
**GALAXY TRANS Z KUJAWSKO-POMORSKIEGO >> WITAMY I ZAPRASZAMY ** NAPRAWDĘ WARTO **

Praca w magazynie ze sprzętem elektronicznym

2014-09-01 12:59:38

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu, posiada też biuro w Bytowie. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.
Opis stanowiska:
pakowanie sprzętu elektronicznego
zbieranie zamówień
skanowanie produktów
foliowanie palet
przygotowanie do wysyłki
obsługa wózków widłowych typu Heftruck (wózki czołowe/przednie)
praca ze skanerem, przewożenie wózkiem przesyłek/zamówień między działami
Wymagania:
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
uprawnienia na wózki widłowe typu heftruck (mile widziane uprawnienia holenderskie)
doświadczenie w obsłudze wózków widłowych typu heftruck i BT min. 2 lata
doświadczenie w zbieraniu zamówień min. 1 rok
doświadczenie w pracach magazynowych min. 1 rok
prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów.
W procesie rekrutacji wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/192713/0/1/) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim oraz kopię uprawnieńna wózki widłowe.
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Wspólna podróż na święta!

Wspólna podróż

Pokaż wszystkie połączenia

Ludzie z Twojej okolicy

Malgorzta Selwent
ELWIRA ....
Mateusz Smith
KAZIMIERA ZIECINA
Ostatnia wiadomość: 30 minut temu
  • armanihugob : Załatwiam na terenie Holandi legalne prawa jazdy z wpisem do rejestru w ukrainie. Czas załatwienia takiego dokumentu kat A,B,D C +E ok 4 do 6 tyg niejest konieczny wyjazd klienta z kraju wszystko załatwimy pocztą lub przez pośrednika ale preferujemy kilku dniowy wyjazd na Ukraine!!(Platne przy odbiorze dokumetu z klientem. nr kontaktowy kursukraina@gmail.com +31633863549 Platne przy odbiorze
  • hh29 : na co komu Ukrainskie prawko w holandii? :roll: :roll:
  • Loser : Good morning my Darling! Good morning!
  • marek1234 : ukrainskie prawko to sciema oferty pisza sami oszusci kolega sie skusil i został wyjebany na kase , dostal falszywke i teraz ma problemy z policja
  • robi400500 : :roll:
  • slodka80 : :) :) :)
  • turbosaho : :)
  • adrian2209 : polska patologia za granicą , wż wstyd kurwa
Nie jestes zalogowany. Aby napisać wiadomość
  lub

Nowe kluby

default logoHarderwijk i okolice
(Open)
2014-03-10 00:38
default logowoj.pomorskie zapraszam do grupy
(Open)
2013-09-11 14:36
default logoBiseksualiści
(Open)
2013-04-28 20:46
Programy partnerskie i inne logoProgramy partnerskie i inne
(Open)
2013-04-19 15:06
Hillegom logoHillegom
(Open)
2013-04-06 10:37

Kącik zdjęć

Kurs waluty

1 EUR      4.2099 PLN -0.07 %