Komfortowe przewozy osób z Holandii do Polski
Ogłoszenia Holandia
Szukaj Szukaj Szukaj
Usługi

Usługi (217)

Dam do wykonania  (-), Przewozy osób  (185), szukam  (2), Usługi drobne  (9), Wykonam  (21)

Motoryzacja

Motoryzacja (19)

Kupię  (2), Sprzedam  (11), szukam  (6), Zamienię  (-)

Praca

Praca (184)

Dam pracę  (181), Szukam pracy  (3)

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie (8)

Mam do wynajęcia  (7), Poszukuję wynająć  (1)

Giełda

Giełda (12)

Kupię  (2), Sprzedam  (10), Zamienię  (-)

Inne Ogłoszenia

Inne Ogłoszenia (169)

Seks, sponsoring, uciechy  (130), szukam  (14), Usługi drobne  (6), Wykonam  (19)

ZASPONSORUJE MLODA KOBIETE

2016-06-28 14:14:55

Region: Wszystkie regiony

Zasponsoruje mloda,zgrabna kobiete max 27 lat.
Z Eindhoven i okolice 50km.
150 euro za spotkanie.

Tel.0619716896 zadzwon lub napisz sms

Szukam chetnej

2016-06-28 13:34:25

Witam , ja 28 lat z Noord-brabant, zadbany, mobilny szukam chetnej kobeity na seks w zamian za pomoc finansowa. Szczgoly mozemy omowic na priv. pzdr zainteresowane Panie

Pakowanie mięsa

2016-06-28 13:24:34

Telefon: 790830580

Start: 06/07/2016
Lokalizacja: Groenlo

Wymagania:
- dyspozycyjność na min. 1 rok
- mile widziana znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy

Pracodawca zapewnia:
- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
- umowę na warunkach holenderskich
- wypłaty wynagrodznia co tydzień

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: ewelina@holandiajobs.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr: 790830580

FORKLIFT OPERATOR - Den Haag

2016-06-28 13:20:18

Start: od zaraz
Lokalizacja: Den Haag

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- własne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
- znajomość j. holenderskiego w mowie i piśmie

- 430€ netto tygodniowo

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania proszę o przesłanie CV na adres: ewelina@holandiajobs.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr: 790830580

poszukuje na dluzsza znajomosc

2016-06-28 11:39:12

Telefon: 0682514559

witam.poszukuje na dluzsza znajomosc pani lub parki w celu milo spedzenia czasu.,mam 48lat.czekam i pozdrawiam

55EU! ! ! WOLNE MIEJSCA CODZIENNIE BUS Z ADRESU PO

2016-06-28 11:10:16

Telefon: +48 609 822 180

55EU! ! ! WOLNE MIEJSCA CODZIENNIE BUS Z ADRESU POD ADRES WiFi DVD

Opolskie, Śląskie, Dolnośląskie, Małopolskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Lubuskie, świętokrzyskie

KONTAKT:
+48 609 822 180
www.MILEKTRANS.pl
www.facebook.com/BUS.HOLANDIA.NIEMCY.POLSKA/?fref=ts
(KULTURA NA PIERWSZYM MIEJSCU- nie przewozimy osób pijanych i całkowity zakaz palenia w busie)

JEŹDZIMY CODZIENNIE! ! !

OBSŁUGIWANE OBSZARY W POLSCE:
-Śląskie
-Opolskie
-Dolnośląskie
-Lubuskie
-Wielkopolskie (Wieruszów, Kępno, Syców i okolice do ustalenia)
-Łódzkie (Wieruszów, Wieluń, Pajęczno, Radomsko i okolice do ustalenia)
-Małopolskie (Kraków, Oświęcim, Andrychów, Kęty, Wadowice, Olkusz i okolice)
-Świętokrzyskie (Jędrzejów, Kielce)
-Podkarpacie (Dębica, Rzeszów)

PROMOCJE:
Przejazd w 2 strony (oszczędzasz 10euro lub 40zł)
Zniżki grupowe 3osoby lub więcej (zniżka 5euro lub 20zł każda osoba)
Tanie czwartki niedziele i poniedziałki (przejazdy od 50euro 210zł)
Gratisowy przejazd (5powrót do polski 60euro taniej)

Samochody jakimi dysponujemy to:
-MERCEDES SPRINTER (duża przestrzeń bagażowa + maksymalny komfort podróży)
-Renault Master (duża przestrzeń bagażowa + maksymalny komfort podróży)
-Opel Vivaro (pojedyncze rozkładane fotele)
- Ford Transit (przestronny i komfortowy)

NASZE SAMOCHODY POSIADAJĄ DARMOWY DOSTĘP DO INTERNETU W CAŁEJ EUROPIE ! ! !

BMW 530d sprzedam

2016-06-28 10:50:57

Witam,do sprzedania BMW e-39 z silnikiem 3.0d-183 km,auto zadbane,na polskich blachach.Przebieg oryginalny 335000.Wiecej info pod tel.0617479868

fanciocilary poszukiwana arnhem

2016-06-28 10:39:04

poszukuje fanciocilary z arnhem , taka lahudra swinska , wtajemniczeni wiedza

Elektryk przemysłowy

2016-06-28 10:13:20

Telefon: +48 32 258 05 64

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego!

Różne projekty na terenie Holandii oraz w Niemczech
Wyjazd: od zaraz!
Obowiązki:
czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
montaż przewodów według rysunku technicznego
montaż tras kablowych
podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
na niektórych projektach - montaż szaf sterowniczych

Oferujemy:
Holandia:
ok. 2000 euro netto na miesiąc przy 173h/miesiąc
darmowe zakwaterowanie
zapewnione ubezpieczenie, płatne przez pracownika

Niemcy:
ok. 2000 eur netto / miesiąc przy ok. 173 h/miesiąc
darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:
doświadczenie jako elektryk przemysłowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych (np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp)
mile widziane doświadczenie w budowie paneli sterowniczych
min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!!
mile widziane VCA i SOFI
mile widziane prawo jazdy i własny samochód (potrzebny jest przynajmniej 1 samochód na dwie osoby)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami!

W PIĄTEK DO POLSKI, W NIEDZIELĘ DO HOLANDII

2016-06-28 10:04:21

Telefon: 0048517739616

Oferujemy Państwu przewóz osób i paczek na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Belgia

Zakres naszych usług obejmuje WYŁĄCZNIE TAKIE MIASTA W POLSCE JAK:
GDAŃSK, SOPOT, GDYNIA, REDA, RUMIA, WEJHEROWO, LĘBORK, SŁUPSK, SŁAWNO, KOSZALIN, BIAŁOGARD, PŁOTY, NOWOGARD, SZCZECIN I POZOSTAŁE MIEJSCOWOŚCI POŁOŻONE PRZY A6
NIEMCY PÓŁNOCNE I ŚRODKOWE
CAŁĄ HOLANDIĘ I CAŁĄ BELGIĘ

DLACZEGO WARTO Z NAMI JECHAĆ?
✔ wypoczęci i uśmiechnięci kierowcy
✔ krótkie trasy - w Polsce tylko woj. pomorskie i zachodniopomorskie
✔ karty stałego klienta - co 7 przejazd za -50%!!!
✔ cena ustalona z biurem w czasie rezerwacji jest ceną ostateczną -
nasi kierowcy nie żądają innej kwoty
✔ zawsze przyjeżdżamy po klienta!

Aby zarezerwować miejsce:
☎ zadzwoń pod numer 0048 517 739 616 , 0048 532 787 300
✉ wyślij email na adres wwiczkowski@wp.pl
✔ wypełnij formularz na http://www.twoj-bus.com/#rezerwuj

PROMOCJE!
☞ Polub nas na Facebooku i w czasie rezerwacji potwierdź, że jesteś naszym fanem, dostaniesz jednorazową zniżkę w wysokości 20 zł lub 5 euro! https://www.facebook.com/TwojBus.com1
♡ Z kartą stałego klienta co 7 przejazd za -50% ceny!

WYJAZDY:
BUSY DO POLSKI: każdy piątek i poniedziałek
BUSY DO NIEMIEC HOLANDII BELGII: każdy czwartek i niedzielę

Więcej na www.twoj-bus.com
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»
Dla Polek, które chcą leczyć się w Polsce polecamy znanego i cenionego ginekologa w Płocku

Wspólna podróż na święta!

Wspólna podróż

Pokaż wszystkie połączenia

Ludzie z Twojej okolicy

magda  dorota milowicz
Marta...... .....
CraftHunt24 CraftHunt24
mariusz Wozniak

Nowe na Forum

Ostatnia wiadomość: 1 dzień, 2 godzin temu
  • max1106 : KTORA MA OCHOTE SIE SPOTKAC TERAZ , MILO DYSKRETNIE PILNE +31617749404
  • max1106 : FANCIOCILKO
  • max1106 : GDZIE JESTES SUCZKO
  • max1106 : SZUKAM NIMFY FANCIOCILARY
  • max1106 : SZUKAM FANCIOCILARY Z ARNHEM
  • max1106 : szukam faNCIOCILARY Z ARNHEM
Nie jestes zalogowany. Aby napisać wiadomość
  lub

Nowe kluby

default logoHarderwijk i okolice
(Open)
2014-03-10 00:38
default logowoj.pomorskie zapraszam do grupy
(Open)
2013-09-11 14:36
default logoBiseksualiści
(Open)
2013-04-28 20:46
Programy partnerskie i inne logoProgramy partnerskie i inne
(Open)
2013-04-19 15:06
Hillegom logoHillegom
(Open)
2013-04-06 10:37

Kącik zdjęć

Kurs waluty

1 EUR      4.4244 PLN -0.54 %