Codzienne przejazdy Niemcy - Holandia - Polska
Ogłoszenia Holandia
Szukaj Szukaj Szukaj
Usługi

Usługi (258)

Dam do wykonania  (-), Przewozy osób  (239), szukam  (1), Usługi drobne  (6), Wykonam  (12)

Motoryzacja

Motoryzacja (9)

Kupię  (-), Sprzedam  (9), szukam  (-), Zamienię  (-)

Praca

Praca (85)

Dam pracę  (82), Szukam pracy  (3)

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie (12)

Mam do wynajęcia  (11), Poszukuję wynająć  (1)

Giełda

Giełda (14)

Kupię  (-), Sprzedam  (14), Zamienię  (-)

Inne Ogłoszenia

Inne Ogłoszenia (190)

Seks, sponsoring, uciechy  (165), szukam  (8), Usługi drobne  (8), Wykonam  (9)

Jest jakaś Kobieta chętna na sponsoring?

2016-02-09 21:10:12

Region: Wszystkie regiony

Witam Pieknie i uśmiechnięte panie . za sponsoruje kobietę w zamian za milo spędzony czas , jeśli jest jakaś kobieta zainteresowana nie czekaj pisz resztę omówimy w prywatnej korenspondencji

Wyjazd do Polski(12.02 piatek) KAROL TRANS

2016-02-09 19:24:54

Telefon: +31685458891

Witam jeśli ktoś jest zainteresowany transportem przede wszystkim bezpiecznym a jednocześnie szybkim z genialnym i profesjonalnym kierowca ZAPRASZAMY!!!!

Przy większych grupach ustalamy lepsza cenę!! Przewozimy również paczki jak i zwierzęta-TANIO!!

Tel. +31 685458891

Obejmujemy województwa: kujawsko pomorskie,część lubuskiego,część wielkopolskiego.
(O miejsce docelowe proszę pytać)

ZAPRASZAMY KAROL-TRANS

2016-02-09 19:23:02

AMFETAMINA EXTASY COKE MDMA

2016-02-09 16:35:48

AF TE HALEN IN UTRECHT

XTC GELE MINIONS 200MG

5st 25e
10st 40e
20st 70e
50st 110e
100st 190e

COKE FLAKES 80% (BROK)
TOP KWALITEIT

0.5g 25e
1g 50e
5g 250e
10g 500e

MDMA CRYSTAL 81%

1g 25e
2g 40e
5g 80e
10g 140e

SPEED 70%. TOP KWALITEIT

5g 25e
10g 40e
15g 50e
50g 130e
100g 220

CONTACT. kepasa439@gmail.com

Wolne miejsca dziś do Polski !!!!

2016-02-09 16:15:28

Telefon: +48 797 797 317

PL +48 797 797 317, NL +31 687 052 545
Kursujemy codziennie z Polski do Holandii.
Jeździmy z Małopolski, Podkarpacia, Świętokrzyskiego, Opolskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego.

Wszystko zaczyna się od wyboru SPRAWDZONEGO PRZEWOŹNIKA

Obsługujemy województwa: Małopolska, Podkarpacie, Świętokrzyskie, Opolskie, Śląskie i Dolnośląskie. Jeździmy do Niemiec, Belgi i Holandii

Z nami wygodniej i bardziej komfortowo, kursujemy bez paczek i przesiadek w systemie "door to door - z adresu pod adres. Punktualnie, bezpiecznie, wyspani kierowcy, nowe komfortowe auta.

Zarezerwuj na stronie www.europabuss.pl
lub zadzwoń PL +48 797 797 317, NL +31 687 052 545

CZEKAMY właśnie na CIEBIE :)

Kamagra i Pałka stoi 6-8 godzin...

2016-02-09 16:05:12

Region: Holandia Południowa
Telefon: 0617859895

Kamagra saszetki:
1 sztuka 7.50 euro
Opakowanie 7 saszetek 35 euro
Kamagra tabletki:
1 sztuka 5 euro
Opakowanie 4 sztuki 15 euro
Den Haag oraz najbliższe okolice.

kobieta 20do55

2016-02-09 15:27:47

hi mily czlowiek (holander) szuka milaj dziewczyne
dzisaj w moim domu na mile spotkanie ja 39
te 20 do55 mowi popolsku

na teraz szybko

2016-02-09 14:27:20

Region: Utrecht

Zrobię dobrze ustami. Okolice alphen mobilny.

DYSPOZYTOR TRANSPORTU CIĘŻAROWEGO

2016-02-09 14:18:39

Miejsce pracy: Born Holandia

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:
•kontrola pracy kierowców pod kątem eksploatacji pojazdów
•utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
•zapewnienie płynności realizowanych zleceń
•rozliczanie czasu pracy kierowców m.in. za pomocą danych z tachografów, systemu GPS
•administrowanie dokumentacją rozliczeniową i transportową

Od kandydatów/ek oczekujemy:
•minimum rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym profilu
•umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów
•technicznego przygotowania – wykształcenie w zawodzie mechanik samochodowy lub pokrewne
•bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu
•wysokich umiejętności komunikacyjnych
•znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym
•prawo jazdy kat. B oraz umiejętności obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:
•korzystne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych
•duży zakres samodzielności podczas realizowania zadań
•niezbędne narzędzia pracy

CV + list motywacyjny proszę przesyłać na adres: garbaciak@garex.com.pl

Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie

2016-02-09 14:18:28

Telefon: +48 508-999-320

Winad Travel prowadzi przewóz osób do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga.

Kujawsko-Pomorskie -> Wielkopolskie -> Lubuskie.

NASZA OFERTA
Firma WINAD TRAVEL oferuje państwu przewóz osób komfortowym 9-osobowym mikrobusem do Niemiec, Holandii, Belgii.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz solidność wykonywanych usług.
Zapewniamy odbiór pasażerów z miejsc zamieszkania oraz dowóz pod wskazany adres.
Umożliwiamy telefoniczną rezerwację miejsc.

Tel: PL +48 508 999 320
D +49 151 75735564
NL +31 6 19287314
B +32 488 27 00 90

Zapraszamy
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»
Dla Polek, które chcą leczyć się w Polsce polecamy znanego i cenionego ginekologa w Płocku

Wspólna podróż na święta!

Wspólna podróż

Pokaż wszystkie połączenia

Ludzie z Twojej okolicy

Adr Adr
Daniel xxx
Michal Antoszczak
Monika B

Nowe na Forum

Ostatnia wiadomość: 1 dzień, 16 godzin temu
  • vaandrager : Kupię suczke rasy cichodajka Oferty proszę kierować na pimel@interia.pl
  • vaandrager : Szukam chętniej mamuski na fajną zabawę najlepiej mężatke pisać na poolsebeffkoning@interia.pl
  • Loser : Sorki wielkie za te moje wypisywanie glupie
  • Loser : Jolka!
  • billwild : teraz!dziewczyne potrzebuje :
  • mcak47 : za darmo to wpierdol mozna dostac
  • MICHAL8282 : WYLIZE FAJNEJ CIPECZKE ZA DARMO ;)
  • mcak47 : dnlgra20 jak jak przeczytales raz to nie przeczytales wcale, tez nie kumam co oni mysla ze dupy siedza na czacie i szukaja czego kolwiek? jak chcecie poruchaac to idzcie na kurwy(burdelki idioto) chyba ze jestescie tak tepi ze sie nie dogadacie po angielsku bo o holenderskim nie mowie opcja dwa nie idziecie bo nawet dziwka wam odmowi... Jezeli jednak szukacie kogos do zwiazku to napewno nie tu hah Pozdrawiam... :D
  • hagaON31 : lipa tu
  • hagaON31 : ktos z hagi :P
Nie jestes zalogowany. Aby napisać wiadomość
  lub

Nowe kluby

default logoHarderwijk i okolice
(Otwarta dla wszystkich)
2014-03-10 00:38
default logowoj.pomorskie zapraszam do grupy
2013-09-11 14:36
default logoBiseksualiści
2013-04-28 20:46
Programy partnerskie i inne logoProgramy partnerskie i inne
2013-04-19 15:06
Hillegom logoHillegom
2013-04-06 10:37

Kącik zdjęć

Kurs waluty

1 EUR      4.449 PLN 0.69 %