Paczki z Holandii do Polski, z Polski do Holandii
Ogłoszenia Holandia
Szukaj Szukaj Szukaj
Usługi

Usługi (258)

Dam do wykonania  (-), Przewozy osób  (185), szukam  (5), Usługi drobne  (25), Wykonam  (43)

Motoryzacja

Motoryzacja (4)

Kupię  (-), Sprzedam  (4), szukam  (-), Zamienię  (-)

Praca

Praca (101)

Dam pracę  (96), Szukam pracy  (5)

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie (7)

Mam do wynajęcia  (7), Poszukuję wynająć  (-)

Giełda

Giełda (14)

Kupię  (-), Sprzedam  (14), Zamienię  (-)

Inne Ogłoszenia

Inne Ogłoszenia (144)

Ogłoszenia towarzyskie  (105), szukam  (1), Usługi drobne  (29), Wykonam  (9)

KUJAWSKO-POMORSKIE, WIELKOPOLSKIE, POMORSKIE!!

2014-10-20 19:53:49

Region: Limburgia
Telefon: 888198050

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług przewozu OSÓB i PACZEK z Polski na cały obszar Holandii i Belgii oraz części Niemiec.
W Polsce obsługujemy całe województwo KUJAWSKO-POMORSKIE, część województw WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO, WIELKOPOLSKIEGO I LUBUSKIEGO.
Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia przewozu osób. Kursy realizowane są przez doświadczonych kierowców klimatyzowanymi autami.
Przebieg tras układamy w sposób minimalizujący czas przebiegu i ilość pokonywanych kilometrów.
Szczegóły pod nr telefonu
+48 888-198-050
www.komfortline.pl

W Polsce obsługujemy takie miasta jak:
Toruń, Bydgoszcz, Chełmno, Włocławek, Grudziądz, Kwidzyn, Poznań, Gniezno, Brodnica, Olsztyn, Nowe Miasto Lubawskie, Wąbrzeźno, Inowrocław, Świecie n Wisłą, Iława, Ostróda, Golub-Dobrzyń oraz inne w pobliżu

ZACHODNIOPOMORSKIE-POMORSKIE, GORZÓW-PIŁA-BYDGOSZC

2014-10-20 19:42:25

Region: Wszystkie regiony

SZALWINSKITRANSPORT
Tel. 0048-888-578-835
Tel. 0031-619-349-668
www.szalwinskitransport.pl
szalwinskitransport@live.com
Oferujemy przewozy z adresu pod wskazany adres oraz przewóz paczek rw całej Polsce!
Polska, Niemcy (po trasie), Holandia, Belgia. PROFESJONALNIE,SZYBKO I BEZPIECZNIE!
-Ceny od 60 euro lub 250 zł.
-Zniżki na bilety grupowe powyżej trzech osób!!!
-Przesyłki cała Polska od 30 euro lub 120 zł.
Ustalone ceny nigdy nie ulegają zmianom!!!
OBSŁUGUJEMY WOJEWÓDZTWA:
-ZACHODNIOPOMORSKIE
-POMORSKIE
-WIELKOPOLSKIE
-LUBUSKIE
oraz
BYDGOSZCZ i okolice
Wystawiamy faktury VAT

Wolne miejsca czwartek 23.10 do Holandii.

2014-10-20 19:27:42

Telefon: +48533123456

www.busdohagi.pl

+48 533 123 456
+31 686 155 967

SPEŁNIAMY MARZENIA O IDEALNYM TRANSPORCIE

WOLNE MIEJSCA W CZWARTEK 23.10 NA PRZEJAZD Z HOLANDII DO POLSKI
TYLKO 200ZŁ LUB 50E*

(*PROMOCJA OBEJMUJE MIASTA:
RZESZÓW
TARNÓW
BRZESKO
KRAKÓW
MSZANA DOLNA
JĘDRZEJÓW
KATOWICE
WROCŁAW
LEGNICA)

Obsługujemy województwa:
Podkarpackie
Małopolskie
Świętokrzyskie
Śląskie
Opolskie
Dolnośląskie

Obsługujemy Państwa:
Na terenie Niemiec obsługujemy miejscowości, których kody pocztowe zaczynają się:
1. od 1 do 09
2. 10,11,12,13,14,28,29
3.od 30 do 39
4. od 40 do 49
5. 51,52,53,57,58,59,60,61,62,63,65 oraz 99:)

Na terenie Belgii obsługujemy następujące regiony:
1. Antwerpia
2. Flandra Wschodnia
3. Barbancja Flamandzka
4. Limburgia
5. Barbancja Wolańska
6. Bruksela

oraz

CAŁA HOLANDIA :)

WEJDŹ DO STREFY KOMFORTU W KTÓREJ
TY
JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY :)

Szukam Sponsorki ! Pilne!

2014-10-20 18:48:03

Witam szukam kobiety która uwielbia seks tak jak ja a wzamian za mile spędzone chwile pomoże finansowo. Ja wysoki 32 lata. Bliskie okolice Oss, Nijmegen. Proszę o kontakt na maila
Pozdrawiam

WOLNE MIEJSCA - CZWARTEK I PIĄTEK - BEZ PRZESIADEK

2014-10-20 18:41:54

Telefon: +48 530 701 350

Do Holandii - czwartek i niedziela

Do Polski - piątek i poniedziałek

ZAWSZE 60 EURO gdy robisz rezerwacje minimum 3 dni wcześniej

+48530701350 www.mobiltrans.pl

Witamy. Nasza OFERTA:
- gdy robisz rezerwacje minimum 3 dni wcześniej płacisz tylko 60 euro
- cena za osobę 75 EUR/320 ZŁ niezależnie od miejsca
- Województwa lubuskie wielkopolskie łódzkie mazowieckie i lubelskie
- dojeżdżamy i odwozimy pod wskazany adres
- każdy pasażer ma wykupione NW
- wystawiamy faktury VAT
- wozimy i dostarczamy paczki
- zniżki dla grup(powyżej 4 osób)
- bez przesiadek

CO 5 PRZEJAZD GRATIS:)

Nasza oferta wyróżnia się wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo przewożonych osób i ich bagaży oraz nadanych paczek
Dysponujemy flotą 8-osobowych klimatyzowanych busów z DVD i WI-FI.
Do zobaczenia:)

WGRYWANIE SYSTEMOW KOMPUTEROWYCH

2014-10-20 18:21:04

Telefon: 0619689066

WGRYWANIE SYSTEMU WIN 7 DO LAPTOPOW I KOMPUTEROW.

LEGALIZACJA SYSTEMOW XP.masz powiadomienie o tym ze system jest nie orginalny? mozna temu zaradzic.
PO LEGALIZACJI SYSTEM BEDZIE JAK ORGINALNY.

wgranie systemu i sterownikow---10 euro
legalizacja systemu---5 euro

TAXI EKSPRESS

2014-10-20 16:28:16

Telefon: +31626756849

Polskie Taxi osobowe ,szybko , ,bezpiecznie i przede wszystkim pewnie i komfortowo. Jeżdzimy na terenie NL.Obsługujemy lotniska ,prowadzimy zorganizowane wyjazdy na dyskoteki ,imprezy,zakupy i inne.Dzwoń kiedy potrzebujesz +31626756849.Kiedy nie odbieramy prosimy o sms-a.

Busy do Polski.Warmińsko-mazurskie,Pomorskie,Zacho

2014-10-20 15:19:01

Telefon: 0048 507 032 428

LIDER-TRANS1
Przewóz osób Polska, Niemcy, Holandia, Polska.

Obsługujemy województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie , zachodniopomorskie ,wielkopolskie-częściowo i kujawsko-pomorskie-częściowo.

Jeździmy trasami

1-Olsztyn, Ostróda, Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Lębork, Słupsk, Koszalin, Płoty, Szczecin, Niemcy, Holandia.
Oraz

2-Olsztyn,Ostróda, Elbląg, Malbork, Tczew, Zblewo, Chojnice, Człuchów, Wałcz, Gorzów Wielkopolski,Niemcy, Holandia.

Posiadamy auta wygodne i sprawdzone grupy Volkswagen. Oferujemy transport z adresu pod adres!!!

Odbieramy i dostarczamy paczki i korespondencie.

Stała trasa trzy razy w tygodniu.

POLSKA-HOLANDIA we wtorki, czwartki i niedziele.
HOLANDIA-POLSKA w poniedziałki, środy i piątki.

Krzysiek nr.PL +48 507 032 428
nr.Nl +31 617 230 218
Sławek nr.PL +48 791 102 272

Spawacz 111 lub 136 H-L045

2014-10-20 14:55:29

Telefon: 00312085149170

BBL poszukuje spawaczy z certyfikatem 136 HL-045 lub 111 HL-045 oraz umiejetnoscia zlobkowania do pracy na terenie Holandii

Wymagania:
- Wymagana komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
- Aktualny i podbity certyfikat 136 lub 111 na rury
- Umiejetnosc zlobkowania

Oferujemy:
- Dobra stawke
- Duza ilosc godzin
- Oplacone zakwaterowanie
- Oplacony lub zagwarantowany dojazd do pracy
- Prace na dluzszy okres czasu

Jesli jestes zainteresowany oferta wspolpracy to wyslij do nas swoje dokumenty na adres:
cvpl@bbltechnicaL.co.uk

Temat wiadomosci: Spawacz rury

Szukasz pracy od zaraz w Holandii? Aplikuj do nas!

2014-10-20 13:31:05

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu oraz Częstochowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ/PAKOWACZKA

OPIS STANOWISKA:
praca na produkcji
pakowanie artykułów spożywczych
praca w przyjaznej atmosferze

WYMAGANIA:
posiadanie konta bankowego
ważny dowód osobisty lub paszport
mile widziana znajomość języka angielskiego
mile widziany nr SOFI
mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
umowę o pracę oraz ubezpieczenie
zakwaterowanie oraz dojazd do i z miejsca pracy
możliwość podjęcia pracy od zaraz
opieka polskiego koordynatora
pomoc w organizacji dojazdu do Holandii
pomoc w załatwianiu formalności

Prosimy wysyłać CV na adres:

pollux.czestochowa@pollux-international.eu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wspólna podróż na święta!

Wspólna podróż

Pokaż wszystkie połączenia

Ludzie z Twojej okolicy

Mariola .
Marcin XXXXXXXXXXXXXXXXX
Michał R
magda  dorota milowicz

Nowe na Forum

Ostatnia wiadomość: 2 godzin, 11 minut temu
  • Decek : szukam pokoju do wynajęia na terenie amsterdamu piszcie priv
  • NoProblem : Zwrotu z podatku (do 5 lat wstecz) Rozłąkowe nawet do 2tys euro zwrotu więcej!(do 5 lat wstecz) Zasiłk rodzinny ( nie wymagane zameldowanie ) osoby mieszkające i pracujące w Holandii, które opłacają składki socjalne i rozliczają się z urzędem podatkowym, mają pełne prawo do ubiegania się o zasiłek rodzinny. Zasiłek chorobowy zasiłek dla bezrobotnych ( nie wymagane zameldowanie ) zasiłek macierzyńskiego Dofinansowania do ubezpieczenia Dofinansowania do mieszkania sofi
  • NoProblem : Zwrotu z podatku (do 5 lat wstecz) Rozłąkowe nawet do 2tys euro zwrotu więcej!(do 5 lat wstecz) Zasiłk rodzinny ( nie wymagane zameldowanie ) osoby mieszkające i pracujące w Holandii, które opłacają składki socjalne i rozliczają się z urzędem podatkowym, mają pełne prawo do ubiegania się o zasiłek rodzinny. Zasiłek chorobowy zasiłek dla bezrobotnych ( nie wymagane zameldowanie ) zasiłek macierzyńskiego Dofinansowania do ubezpieczenia Dofinansowan
  • Licentia_Po : Cześć, dycha tu teraz ktoś? ;-)
  • robertw : Praca eindhoven dzwon progres wena imperpon
  • armanihugob : Załatwiam na terenie Holandi legalne prawa jazdy z wpisem do rejestru w ukrainie. Czas załatwienia takiego dokumentu kat A,B,D C +E ok 4 do 6 tyg niejest konieczny wyjazd klienta z kraju wszystko załatwimy pocztą lub przez pośrednika ale preferujemy kilku dniowy wyjazd na Ukraine!!(Platne przy odbiorze dokumetu z klientem. nr kontaktowy kursukraina@gmail.com +31633863549 Platne przy odbiorz
  • kristafari : jest tu ktos z amsterdamu?
  • armens : Szukam pokoju dla kobiety w Den Haag pisac na GG 2424670
  • armens : szukam pokoju w Den Haag dla kobiety
Nie jestes zalogowany. Aby napisać wiadomość
  lub

Nowe kluby

default logoHarderwijk i okolice
(Otwarta dla wszystkich)
2014-03-10 00:38
default logowoj.pomorskie zapraszam do grupy
2013-09-11 14:36
default logoBiseksualiści
2013-04-28 20:46
Programy partnerskie i inne logoProgramy partnerskie i inne
2013-04-19 15:06
Hillegom logoHillegom
2013-04-06 10:37

Kącik zdjęć

Kurs waluty

1 EUR      4.2245 PLN -0.08 %