Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Trochę moich zdjęć. - Holandia

Czytali temat:
Wojciech Koszelnik (2073 niezalogowanych)
3 Posty

()
Początkujacy
Mam nadzieję, że się spodobają

Co jakiś czas nowe zdjęcia.

Alkmar:

1.


2.


Amsterdam:

1.


2.


3.


Medemblik:

1.


2.


3.


Moje okolice:

1.


2.
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
piekne, super to niebo na 1
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
zdjęcia super chciaż dotkneła je chyba ręka photoshopa.A tak z ciekawosci zdjęcie rosyjskiego okrętu podwodnego to gdzie zrobiłeś?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja glosuje na -8- liczac od gory
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
a ta krowa to nie Karguli ??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bardzo ciekawe zdjecia z glebia ...
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
Photoshop to dobre narzędzie w odpowiednich rękach. Obróbka jest stosowana od zawsze przez fotografów. Teraz używa się programów graficznych, dawniej używano różnych odczynnikow w ciemniach fotograficznych. Ten okręt podwodny znajduję się w Amsterdamie. Gdzie dokładnie, nie jestem w stanie odpowiedzieć gdyż nie mieszkam w tamtych okolicach i nie wiem dokładnie co i gdzie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Fajne fotki. Gratuluje
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
mrHypnos napisał:
Photoshop to dobre narzędzie w odpowiednich rękach. Obróbka jest stosowana od zawsze przez fotografów. Teraz używa się programów graficznych, dawniej używano różnych odczynnikow w ciemniach fotograficznych. Ten okręt podwodny znajduję się w Amsterdamie. Gdzie dokładnie, nie jestem w stanie odpowiedzieć gdyż nie mieszkam w tamtych okolicach i nie wiem dokładnie co i gdzie Nie neguje używania photoshopa czy innych programów graficznych we współczesnej fotografi jest to powszecnie stosowane,chociaż pamiętam jak moja córka testując możliwosci photoshopa zciągneła z internetu zdjęcie pomarszczonej staruszki i wygładziła wszystkie zmarszczki wszystko wydawało się fachowo zrobione tylko ta twarz tak jakby straciła życie i stała się sztuczna podobne wrażenie mozna odnieść porównując zdjęcia ze wspołczesnego pleyboy'a z tym 25 lat do tyłu.pozdr.
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Moze i czasem potrzebne ale ja osobiscie wole naturalne foty.
Zgłoś wpis


Bliżej nas