Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Aby się człowiek nie zanudził... - Holandia

Czytali temat:
marcin law Artur K. Gregor ... Piotrrr Marcin00 Maxim2020 Jana155 (1714 niezalogowanych)
3 Posty
Zajarny Życiem
(ZajaranyŻyciem)
Początkujacy
Witamy wszystkich na forum.
Przebywamy wraz z kolegą w okolicy Alkmaar, czekając na nowe kontrakty i zastanawiamy się jak spędzić czas na czymś innym niż nuda... Niestety skutki uboczne pracy za granicą to m.i. raczej bardzo mała liczba osób z którą można porozmawiać po Polsku. A dodatkowo gdy w pracy przebywa się głównie w męskim towarzystwie, po czasie, można powiedzieć, chce się pogadać normalnie z kobietą, aby nie zwariować do końca...
Rozumiemy że pracując, przebywając z samymi kobietami niekiedy też można mieć po prostu dość i chcieć się oderwać...
Pomóżmy sobie nawzajem. Zawsze ciekawiej jest gdzieś się wynurzyć, pośmiać, pogadać pozwiedzać niż mulić po raz kolejny.
Gdyby któreś z pań miały by ochotę na kulturalne spotkanie, prosimy tylko o informacje.
Mamy jeszcze przed 30 i poukładane w głowie.

Pozdrowienia.
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Siema pomysl dobry a probowaliscie silowni, mozna poznac kilka ciekawych osob rowniez kobiety i o dziwo pogadac nie tylko po angoelsku czy tez po holendersku
Zgłoś wpis
3 Posty
Zajarny Życiem
(ZajaranyŻyciem)
Początkujacy
Pomysł dobry tylko trochę tego czasu mało na bieganie po siłowniach... Bardziej jakiś klub k1, tajskiego... Ale i tak czas i praca trzyma. Łapki i tarcze mamy ze sobą i wystarcza na dobry zajazd Bardziej tutaj chodzi o zdrowie psychiczne, aby móc pogadać po Polsku z inną osobą... A gdyby jeszcze trafiła się jakaś ciekawa, kulturalna osoba na poziomie, płci przeciwnej to już w ogóle zbawienie dla umysłu... Jednak należy przyznać że takie osoby raczej mało kiedy ma się przyjemność poznać a zwłaszcza za granicą...
Zgłoś wpis
2 Posty
Asia Asia
(asiasia)
Początkujacy
ZajaranyŻyciem napisał:
A gdyby jeszcze trafiła się jakaś ciekawa, kulturalna osoba na poziomie, płci przeciwnej to już w ogóle zbawienie dla umysłu... Jednak należy przyznać że takie osoby raczej mało kiedy ma się przyjemność poznać a zwłaszcza za granicą...
...
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
No niestety ciezko jest tu kogos normalnego poznc aczkolwiek to mozliwe z gory odradzam szukania na polskich dyskotekach
Zgłoś wpis
3 Posty
Zajarny Życiem
(ZajaranyŻyciem)
Początkujacy
No proste że chcieć oznacza wpływać na przebieg wydarzeń... A co do imprezowni, po prostu piękny klimat jest w przynajmniej jednej takiej błyskotece co się Luna nazywa... Może za wiele się tam nie pobawiłem ale za to śmiechu miałem pod dostatkiem... Niekiedy tak ciekawie popatrzeć i się pośmiać w duchu z sytuacji otaczających... Chociaż często pasowało by nazwać to wtedy czarnym humorem...
Zgłoś wpis
2 Posty
Nina8rose ...
(nina8rose)
Początkujacy
Co za problem spotkac sie przy szklance koffie w centrum lub wyjsc na wspolne balety...ja tam nie mam nic przeciwko normalnosci...
Jak co pisze sie...dla mnie to no problem
Zgłoś wpis
34 Posty

()
Bywalec
dokładnie....

zaden problem niby...spotkac sie przy kawie i pogadac o byle czym....
ale wbrew pozorom nie takie łatwe...

ludzie niby chętnie o tym mówią , ale jak juz ma sie cokolwiek odbyc w realu po prostu wymiękają zupełnie nie wiem dlaczego.

ja nie mam nic przeciwko....jakby co.....

pozdrawiam wszystkich chetnych niezdecydowanych

a zdecydowanych tez......do dzieła.....
Zgłoś wpis
1 Post
Robert Gorski
(benley)
Początkujacy
Tutaj przyznam racje, nie jest latwo,zyc,pracowac i praktycznie 99% osob zamyka sie we wlasnym towarzystwie z pracy, nie wiem dla czego , choc praktycznie to kazdy sie obawia bo nie wie na kogo trafi.
Zgłoś wpis


Bliżej nas