Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Moj facet I jego matka - Holandia

2 Posty
Anonimka
(Anonimka)
Początkujacy
Niewiem kogo zapytac o opinie wiec pomyslalam ze napisze tu.
A wiec mam maly problem , mieszkam sama z chlopakiem, jego matka odwiedza nas ostatnio czesciej niz zwykle co nie za bardzo mi sie widzi ale nic mu o tym nie mowilam.. wczoraj po kilku piwach napomknal ze jego mama zostaje w naszym domu na czas naszej nieobecnosci. (jedziemy na za dwa tygodnie na 7dni na wakacje)
Ze wzgledu nato ze troche bylismy wypici nie drazylam tematu ale dzis caly czas o tym mysle I irytuje mnie fakt ze podejmuje sobie takie decyzje bez konsultacji ze mna..
Czy w waszej opini przesadzam czy moze jednak powinnam z nim o tym porozmawiac?

Z gory dziekuje za jakakolwiek wypowiedz.
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
No powiem ci, ze przesadzasz. Matka to matka. Po co mial cie pytac skoro oczywiste jest, ze powinnas sie na to zgodzic? A moze woli mamy towarzystwo?...
Zgłoś wpis
1 Post
Adam Kowalski
(AdamKowalski)
Początkujacy
Jesteście parą ,takie rzeczy uzgadnia się we dwoje a nie stawia się przed faktem dokonanym
Zgłoś wpis
26 Postów
Mama to w sumie co innego.. Będąc parą nawet takie rzeczy jak pobyt mamy powinno się ustalić wspólnie a bynajmniej poinformować wcześniej.. Dla równowagi możesz mnie zaprosić na weekend.. Jak przyjadę to poinformujesz chłopaka że kolega do Ciebie przyjechał na weekend.. Może się z nim bzykniesz bo mało go znasz i może warto sprawdzić czy jest dobry w te klocki A tak na poważnie to bynajmniej moim zdaniem taka wizyta teściowej choć w sumie oczywista to jednak powinna być ustalona wcześniej.. Z drugiej strony to dobrze że będzie pod waszą nieobecność bo mieszkania popilnuje i będzie miał kto kwiatki podlewać.. Z drugiej strony to pewnie przegrzebie wszystkie szuflady w interesie dbałości o syna hahhaha..
Zgłoś wpis
3 Posty
onelove
(onelove)
Początkujacy
W sumie to nawet lepiej bo ktoś chaty będzie pilnowac ale sama sobie odpowiedziałaś. Widac że nieprzepadasz za teciową. Normalnie mów prawde co myślisz i tyle. Jak sobie dasz to będzie jeszcze gorzej he he

Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas