„Oszukujmy, ale z głową”. Polskie agencje masowo pomagają w wyłudzaniu świadczeń socjalnych w Holandii - Holandia

Czytali temat:
Piotr Bednarz Judyta Szynkarczyn klaudiam Aga Agula piasek1906 P (82 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie rozumie,tego(robimy problem tam gdzie go nie ma) ktos lata czy miesiace pracowal placil podatek to dlaczego nie moze dostac zasiłku, jest bezrobotny, a mieszkac w noze w NDL za straszne pieniadze to przeciez mozna przebywac w Polsce i mieszkac jak czlowiek . Solicytowanie zawsze odbywa sie via internet,na rozmowe moze przyleciec do NDL,samoloty lataja codziennie (bilet lotniczy to tylko 20 euro-wizzair albo ryanair)
Zgłoś wpis
Dawid Cichy
(DawidCichy)
Początkujacy
Wszystko na temat
Zgłoś wpis
5 Postów
Początkujacy
``6 miesięcy pracy w Holandii, a potem 3 miesiące bez pracy w Polsce… ze świadczeniami socjalnymi z kraju tulipanów. Takim sposobem można przeżyć lata, jeśli skorzysta się z usług polskiej agencji pośredniczącej w fałszowaniu dokumentów.`` No co Wy portal piszecie za bzdury ? Po 6 mies pracy 3 miesiace transferu do PL zasiłku. TU NIE MA WYŁUDZENIA , ani żadna pseudoksięgowa nie jest potrzebna. Tak stanowi prawo. Należą się 3 mies zasiłku KAŻDEMU po 6 mies pracy , nie TYLKO POLAKOM..
Zgłoś wpis
Konrad Kołba
(hankok33)
Początkujacy
A kto sie Kurwa zajmie tym jak nas tu traktują, oszukuja , pracujesz dajmy na to rowno po 40 h tygodniowo a wyplata nigdy nie jest taka sama ,ubezpieczenie zdrowotne jest takie ze przysluguje ci jedna wizyta kontrolna rocznie a lekarz tylko pierwszego kontaktu i tez nie zawsze , miliard euro podatku na nas ściągają i chuj a jezeli czegos z belastingiem nie ogarniesz w czasie to ci konto zablokuja , jak ogarniesz a nalezy ci sie kasa to na zwrot maja od 6miesięcy do 3 lat , jeszcze bardziej powinnismy ich walic na kase...
Zgłoś wpis


Tylko zalogowani użytkownicy mogą w pełni korzystać z portalu Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę
lub dołącz przez
Facebook

Bliżej nas