Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kwiaty dla ambasady, zgłaszanie wyłudzeń, a nawet protest generalny. Tak Polacy reagują na oskarżenia o oszustwach socjalnych - Holandia

Czytali temat:
Tomasz Ludczak Marta...... ..... Krzysztof Neumann Piotr Bednarz Bernadeta Bernadeta marco919 Birnat Mikołaj Kozłowski Stulejlq Wazna Anna Bieleecka-bort Adam Kowalski Ola Dąbrowska (703 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Józef Orlos
(Józef Orlos)
Początkujacy
Cześć, jest to przykre co o nas piszą, Ja pracuje w Hollandi 13 lat i tylko raz brałem zasiłek przez 2 tygodnie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Pracuje przeszlo 6 lat i nie wzialem ani centa z UWV
Zgłoś wpis
Nina Szymczyszyn
(NinaSzymczyszyn)
Początkujacy
Od 13 lat jestem w Holandij i od lutego przebywam na UWV ,tak lezalam rozkoszujac sie bogactwem ze przez 12 lat nawet nie korzystalam z wakacji choc sie nalezaly a dzisiaj choruje na raka pluc ,jestem po chemioterapi i rozpoczelam radioterapie ,przepraszam ze nie pracuje ....
Zgłoś wpis
andrzej olejnik
(andrzej)
Początkujacy
już prawie 30 lat mieszkam w Holandii
jeszcze nigdy nie byłem na zasilku
Zgłoś wpis
3 Posty
Początkujacy
mieszkam w warszwie od 20 lat chtnie z toba po pisze chcesz
Zgłoś wpis
Andrzej Libront
(AndrzejLibront)
Początkujacy
Po 16 latach pobytu w Holandii nie byłem na zasiłku!!!!Malo ani raz nie byłem na chorobowym!!!!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas