Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Hubert ttttt michal sliwinski Piotr Bednarz J. N. klaudiam Mateusz Strugała Kasik1 I Katarzyna Małgorzata Mirowska adam90007 malinowski (2664 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Witam ja mam problem wynajmuje pokój płace wszystko na czas i razem z prądem i gazem ale teraz przyszło mi ze ja mam zapłacić za prąd i gaz bo mam meldunek i chcą iść do sądu ale ten co od niego wynajmuje to nic z tym nie robi co mogę zrobić z tym tematem dziękuje pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam mam pytanie dotyczące zatrzymania na podstawie ENA zostałem zatrzymany do odsiedzenia 1 roku w Polsce sąd w Holandii uchylił mi areszt i dał nadzór policyjny w Holandii do czasu rozprawy dotyczącej mojego deportu chciałbym się dowiedzieć czy mogą mnie zawinąć z rozprawy czy dostanę czas na wstawienie się ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mam pytanie jak mozna odxzyskac wnuki ktore zostaly odebrane rodzcom w holandi to jest dramat co tam sie dzieje
Zgłoś wpis
Katarzyna2
(Katarzyna2)
Początkujacy
Potrzebuje pomocy prawnej jestem w ciąży i zostałam źle potraktowana przez biuro przez które jestem zatrudniona
Proszę o pomoc
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Rucinski Piotr. Doznalem kontuzji łokcia w pracy tzw lokiec tenisisty. Koordynator na wstepie stwierdzil gdy to zglaszalem ze lekarz tu nic nie poradzi i ze rano do roboty. Juz miesiac czasu jestem na zwolnieniu lekarskim i caly czas bez pomocy mojego koordynatora. Wszystkie swiadczenia lekarskie . fizjoterapeuty zalatwiam sam. Podajom falszywe informacje do centrum medycznego ze podjolem prace a jestem na zwolnieniu lekarskim komisyjnie. Ubezpieczenie mialem pobierane systematycznie a tyraz jestem bez grosza , w zamian tego dostaje minusowe solarisy. Halo. To na co ja sie ubezpieczalem ? . nalezy mi sie zasilek to raz. Obiecano mi opieke lekarskom i zostawiajom jak psa bez zadnej konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. Koordynator zabronil mi pisac do siebie. Mam 80 zrzutow sms z moim koordynatorem i wszystko co potrzebne zeby udowodnic ze ja i nie tylko ja zostalem potraktowany niechumanitarnie. Ksiazke bym mogl napisac. Ja chce tylko pieniadze kture mi sie nalezom w tej chorobie. W dupie m ich pomoc. Przepraszam. Z powazaniem Rucinski Piotr
Zgłoś wpis


Bliżej nas