Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

RANDKUJĄC Z HOLENDREM - Holandia

Czytali temat:

()
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu RANDKUJĄC Z HOLENDREM
Holenderki... w dyskotekach, na ulicy często podchodzą zaczepiają... niestety jak zauważą, że jesteś polakiem, chociaż nie wiadomo co... i tak kończą temat ;-/ hmm smutne ale poniekąt je rozumiem.
Zgłoś wpis
7 Postów

()
Początkujacy
Mijn vriend weet dit . Maar ik ben er van overtuigd dat in elk land mooie en lieve vrouwen zijn
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
polki najlepiej randkują z murzynami albo turkami ;/
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hmm to teraz nasuwa się pytanie... czy nam Polakom czegoś brakuje??
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
NAPEWNO TURKI SĄ BOGATSI OD NAS
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
jak czytam twoje wpisy/wypowiedzi to mam wrazenie ze we wszystkim sa lepsi od ciebie a zwlaszcza w podstawach wychowania .
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
nono BAILEYS niezła suka z Ciebie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bogatsi?! Hmm to zależy o czym mówimy ale przypuszczam, że o pieniądzach więc sądzę, że nie każdy chce być postrzegany przez pryzmat tego ile ma tylko kim jest, więc może inteligentni ludzie nie obnoszą się tak ze swoim portfelem. Miłość powinna być miłością a nie zimną kalkulacją... ale to tylko moje zdanie. Hmm sądzę, że Polacy są lepiej wychowani, inteligentniejsi... i wcale nie jest mi szkoda, że kobiety nastawione na zysk związują się z Turkami albo Markokańcami... płytkim ludziom mówią nie hehehehe. A ps. jak się pieniądze skończą to skończy się również ich miłość żałosne
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
DARNOK napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu RANDKUJĄC Z HOLENDREM
Holenderki... w dyskotekach, na ulicy często podchodzą zaczepiają... niestety jak zauważą, że jesteś polakiem, chociaż nie wiadomo co... i tak kończą temat ;-/ hmm smutne ale poniekąt je rozumiem.


Dlaczego generalizujesz?
Mow za siebie.
Na nurtujace cie pytanie odpowiem innym, uwazasz ze wszyscy Kazachowie, Bialorusini czy Czeczeni sa obiektem westchnien kobiet w Polsce?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adam no masz racje... nie ma co się rozpisywać. Też tak kiedyś sobie to wytłumaczyłem. A po drugie, każdy wie jak Polacy zachowują się w nl. Podobno zmienia się to na lepsze ale.
Ps. nie generalizuję po prostu dzielę się MOIMI przeżyciami i opiniami.
Zgłoś wpis


Bliżej nas