Życie.... - Holandia

Martyna Matusiak
Martyna Matusiak 2 godziny temu 6

Dziś ostatni dzień na opinię!

Ostatni dziś dzień gdzie można zagłosować czy jesteś za..czy przeciw zmiany czasu w UE, warto się wypowiedzieć stronka może przymulać: ...

Aleksandra B
Aleksandra B 16 godzin temu 17

wynagrodzenie TT

Hej, szukam kogoś kto wytłumaczyłby mi wykaz wynagrodzenia z TT, ponieważ każdy na mojej lokacji dostaje zupełnie inną zapłatę. Chciałabym mieć mocne argumenty ...

Gabriela Wojewódka
Gabriela Wojewódka 5 dni temu 37 1

Nauka NL.:)

Witam szukam kogos ,do nauki holenderskiego na konwersacje, ja początkująca troche kursow.Bylo by milo moze byc forma przez skeyp.Czekam na ...

Master Sheea Master Sheea 24 godzin temu

Witam. Jak chcesz możemy pogadać po holandersku. Ja też studiuje holanderski język.

Raf Ki
Raf Ki 4 dni temu 71

Poznam Kobite

Mam 31 latek Rafał na imię Chętnie poznam normalna dziewczynę ktora mysli o życiu a nie glupotach Pozdrawiam moj nr 0623248285

Maja 34
Maja 34 4 dni temu 37

Poszukuję agencji pracy gdzie będę mogła przyjechać z dzieckiem

Witam! Poszukuje agencji pracy gdzie będę mogła przyjechać z dzieckiem, czy w Holandii są takie?

Wolek
Wolek 5 dni temu 49

Ciąża faza a szklarnia

Witam pracuje na szklarni z pomidorami za ok 2 tyg mam wizytę u lekarza ginekologa. Za 4 tyg ok kończy mi się faza a mam dostać przedłużenie umowy i pod koniec ...

Daniela Cackowska
Daniela Cackowska 04-08-2013 20:17 23373 39

Nieuczciwy przewoźnik.....Zaufany przewoźnik

travel-car.pl/1/strona-glowna Teraz opisze zdarzenie jakie mnie spotkalo z tym przewoznikiem.Bylam umowiona na 31 lipca(sroda)na wyjazd do Polski.Przed ...

szylwia7 szylwia7 5 dni temu

Nie polecam. Mąż miał zarezerwowany przejazd jakieś dwa tygodnie przed wyjazdem, potwierdzałam jeszcze dzień wcześniej bo zależało nam żeby dotarł na czas. ...

AnnaU
AnnaU 04-08-2018 21:20 162 3

Pieniądze

Czy wie ktoś może gdzie ogarnę szybko pożyczkę,w banku mi odmawiają bo pracuje przez agencję choć mam konto u nich już spory czas.Piszcie sprawa pilna

Thomas Pancho Thomas Pancho 6 dni temu

ing i knab

Więcej postów
Forum ogólne Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów
Rozmawiamy o wszystkim.
Podforum:
Nie ma nowych postów Hobby (43/864)
1164 18825
przez | 4 dni temu Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Rozmowy o podatkach, prawie pracy, uczciwych i nieuczciwych pracodawcach, działalność gospodarcza, kredyty, biznes.
608 2134
przez alwik | 16 godzin temu Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Mieszkanie, nauka, szkoła, turystyka i podróże, medycyna i zdrowie.
327 1203
przez doggers | 6 dni temu Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Możecie tu zamieszczać najśmieszniejsze dowcipy jakie znacie, powiedzonka, opisy gg. Śmieszne nie znaczy wulgarne.
47 385
przez mmz | 12-09-2017 09:16 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Każdy język kryje w sobie wiele humoru. A co bawi Ciebie w holenderskim języku? Napisz swoje ulubione słowo/powiedzenie.
28 162
przez Karpior_Zabrze | 03-03-2017 13:28 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Fotografia pozwala zatrzymać nam to, co najpiękniejsze. Dla jednych może to być suchy liść, dla innych narodziny życia. A czym jest fotografia dla Ciebie? Na to forum zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, czekamy na Wasze wypowiedzi i zdjęcia.
18 205
przez j_kar | 23-07-2016 12:17 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Miejsce spotkań wielu ludzi i pokoleń. Dobra zabawa dla każdego niezależnie od pory dnia. A czym jest dla Ciebie? Zapraszamy
165 856
przez MasterSheea | 24 godzin temu Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Komentarze użytkowników nt. artykułów zamieszczonych w serwisie
283 1635
przez BartBrteda36 | 03-04-2018 10:06 Pokaż najpierw ostatnie posty
Regionalne Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 62 129
przez | 18-03-2018 10:46 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 394 1946
przez Wolek | 5 dni temu Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 42 154
przez KarolinaWawrzyszuk | 27-07-2018 01:57 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 25 8
przez MartynaMatusiak | 2 godziny temu Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Jeśli drzemie w Tobie natura odkrywcy nowych miejsc, to możesz to połączyć w praktyczny sposób dzięki podróżowaniu na rowerze. Jednocześnie podziel się z innymi swoimi wrażeniami z podróży oraz napisz co warto odwiedzić i gdzie. Możesz zamieścić zdjęcia ciekawych miejsc, które możesz polecić innym użytkownikom tego forum.
3 29
przez lukas310188 | 12-06-2017 17:24 Pokaż najpierw ostatnie posty
MojaNiderlandia.pl Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów
Wasze uwagi, opinie, pomysły. Chętnie wysłuchamy i rozwiniemy serwis tak jak tego chcecie:)
31 286
przez pracawholandii | 31-10-2016 16:41 Pokaż najpierw ostatnie posty

Tylko zalogowani użytkownicy mogą w pełni korzystać z portalu Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę
lub dołącz przez
Facebook

Bliżej nas