Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Po co te zaproszenia do znaj. Na tym portalu! - Holandia


()
Początkujacy
Uwazam ze powinno sie zapraszac osobe do znajomych po tym jak sie z ta dana osoba porozmawia a nie takie smieszne zaproszenia od osob z ktorymi sie nawet slowa nie zamienilo poza tym komu to potrzebne !Tu sa jakies rekordy w posiadanu jak najwiekszej ilosci panienek czy mezczyzn w znajomychJa juz mam 6 stron takich zaproszen i nawet nie chce mi sie ich otwierac! Kto podziela moje zdanie ?Pozdr
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jezeli ktos ma ochote na lounge, szisze i chill klimat zapraszam do Nijmegen
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
komega85 napisał:
Uwazam ze powinno sie zapraszac osobe do znajomych po tym jak sie z ta dana osoba porozmawia a nie takie smieszne zaproszenia od osob z ktorymi sie nawet slowa nie zamienilo poza tym komu to potrzebne !Tu sa jakies rekordy w posiadanu jak najwiekszej ilosci panienek czy mezczyzn w znajomychJa juz mam 6 stron takich zaproszen i nawet nie chce mi sie ich otwierac! Kto podziela moje zdanie ?Pozdr

Jeden zbiera chickas a drugi znaczki air miles
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A 3ci Znajomych na MN
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Komega85 ja podzielam a swoja droga to co robisz w ten weekend ?? Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ad komega85
nie dziwię się że masz dużo zaproszeń bo tak jak już powiedziano niektórzy kolekcjonują ładne dziewczyny niektórzy nie...
a w kwestii formalnej - możliwość budowania grupy daje możliwość dzielenia się pewnymi informacjami (zdjęciami na przykład ) tylko z nielicznymi, wybranymi osobami a także ma służyć jako coś w rodzaju książki kontaktów dla łatwiejszego i szybszego znalezienia osób z którymi częściej chcemy korespondować
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ypsylon1 napisał:
Ad komega85
nie dziwię się że masz dużo zaproszeń bo tak jak już powiedziano niektórzy kolekcjonują ładne dziewczyny niektórzy nie...
a w kwestii formalnej - możliwość budowania grupy daje możliwość dzielenia się pewnymi informacjami (zdjęciami na przykład ) tylko z nielicznymi, wybranymi osobami a także ma służyć jako coś w rodzaju książki kontaktów dla łatwiejszego i szybszego znalezienia osób z którymi częściej chcemy korespondować


Dokladnie tak jak kolega mowi to jest wersja oficjalna a nieoficjalna to taka ze 80% tutaj osob lapie znajomych tasmowo jak leci i haslo na potwierdzenie zaproszenia to takie puszczenie oczka o takie :
Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Marku oficjalnie czy nie oficjalnie, Ja się zgadzam ze Smokiem, mam tych kilku znajomych z którymi utrzymuję kontakt, galerie też mam zablokowaną jak większość. A co do kolekcjonerów pięknych kobiet moje zdanie jest takie iż się próbują dowartościować jak się tylko da co osobiście uważam za dziecinne.
Zgłoś wpis
10 Postów

()
Bywalec
Fighter1956 napisał:
Marku oficjalnie czy nie oficjalnie, Ja się zgadzam ze Smokiem, mam tych kilku znajomych z którymi utrzymuję kontakt, galerie też mam zablokowaną jak większość. A co do kolekcjonerów pięknych kobiet moje zdanie jest takie iż się próbują dowartościować jak się tylko da co osobiście uważam za dziecinne.

popieram calkowicie,nareszcie ktos prawde powiedzial
bo inaczej niz kolekcja tego nazwac nie mozna
na dodatek smiac mi sie chce kiedy koles najpierw wysyla zapro,a potem oglada zdjecie i usowa nie-lalunie ze znajomych
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Komega jeśli cię dobrze rozumiem to nie pasuje ci męska adoracja i jej okazywanie przez zaproszenia, co do sposobu okazywania zainteresowania kimś to nie jest to wyszukany sposób, znam o wiele lepsze, a osoby które wysyłają zaproszenia do wszystkich winny być zbanowane moim zdaniem na jakiś czas, bądź też winna im być zablokowana opcja ''zaproś do znajomych". Sam też mam troche zaproszeń i je usuwam ponieważ cenie siebie i nie każdego zaliczam do znajomych radze to samo.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas