Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dedykuję wszystkim ''pewniakom'' na drodze [+18] - Holandia

551 Postów

()
Latający Holender
7 Postów

()
Początkujacy
Tylko tych dzieci szkoda... a motocykliści jeżdza bez głowy tylko z reka na gazie i tak potem jest
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Przejmujacy film ale czy dotrze do tych co powinno, dzien dwa noga z gazu a pozniej i tak zapomna co widzieli. Przedewszystkim troche wyobrazni za kierownica. Wypadki motocyklistow sa najbardziej drastyczne i wiekszosc z nich konczy sie tragicznie. Wielu motocyklistow jezdzi zgodnie z przepisami ale za to wielu kierowcow niewidzi ich w lusterkach albo niechce ich widziec
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Przejmujacy film ale czy dotrze do tych co powinno, dzien dwa noga z gazu a pozniej i tak zapomna co widzieli. Przedewszystkim troche wyobrazni za kierownica. Wypadki motocyklistow sa najbardziej drastyczne i wiekszosc z nich konczy sie tragicznie. Wielu motocyklistow jezdzi zgodnie z przepisami ale za to wielu kierowcow niewidzi ich w lusterkach albo niechce ich widziec
Zgłoś wpis
6 Postów
Renata Ścibak
(Renia83)
Początkujacy
o nie powiem , nie dawno sama miałam taką sytuację , dobrze że jechałam autem wolno tak po prostu z prawej wyjechał i wyminął mnie motocyklista ( na autostradzie to było) , nie chciałam być chamska jak on , bo miałam pierwszą myśl by go trochę stuknąć , nic by mu i tak się nie stało , bo korki były to i wolniej się jechało ale fakt jeżdżą i zachowują się na drogach (w większości) jak by było tylko ich prawo
Tak apropo motocyklistów ,zawsze mówię że są to samobójcy , albo po prostu dawcy organów , za brawurową jazdę powinni zabierać prawko i jeszcze do tego wysoki mandat .. albo najlepiej motor , Zjeba dałam ostatnio mojemu kumplowi ,bo zadowolony przyjechał i chwalił się jak to on szybko jechał (180/h) myślał że podzielę jego entuzjazm , przeciwnie zrzedła mu mina kiedy porządnie go zje****m
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
..........bo miałam pierwszą myśl by go trochę stuknąć , nic by mu i tak się nie stało , bo korki były to i wolniej się jechało ..........
Kobieto a kto ci to prawojazdy dal ?
To wlasnie takim jak ty zadedykowany ten film.
P.S>zapoznaj sie z przepisami ruchu w NL bo jak widze ich nie znasz .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Renia83 napisał:
o nie powiem , nie dawno sama miałam taką sytuację , dobrze że jechałam autem wolno tak po prostu z prawej wyjechał i wyminął mnie motocyklista ( na autostradzie to było) , nie chciałam być chamska jak on , bo miałam pierwszą myśl by go trochę stuknąć , nic by mu i tak się nie stało , bo korki były to i wolniej się jechało ale fakt jeżdżą i zachowują się na drogach (w większości) jak by było tylko ich prawo

Renia, przeczytaj jeszcze raz. I jeszcze. I jeszcze...


Tak apropo motocyklistów ,zawsze mówię że są to samobójcy , albo po prostu dawcy organów , za brawurową jazdę powinni zabierać prawko i jeszcze do tego wysoki mandat .. albo najlepiej motor , Zjeba dałam ostatnio mojemu kumplowi ,bo zadowolony przyjechał i chwalił się jak to on szybko jechał (180/h) myślał że podzielę jego entuzjazm , przeciwnie zrzedła mu mina kiedy porządnie go zje****m

No, jakbyś go stuknęła, to nie byłoby to samobójstwo, tylko zabójstwo.
Swoją drogą - skąd w Tobie tyle jadu?
Motocykl w korku zawsze ma fory. Gdybyś siedziała na jednośladzie, czekałabyś grzecznie za samochodem? No way!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Renia83 napisał:
o nie powiem , nie dawno sama miałam taką sytuację , dobrze że jechałam autem wolno tak po prostu z prawej wyjechał i wyminął mnie motocyklista ( na autostradzie to było) , nie chciałam być chamska jak on , bo miałam pierwszą myśl by go trochę stuknąć , nic by mu i tak się nie stało , bo korki były to i wolniej się jechało ale fakt jeżdżą i zachowują się na drogach (w większości) jak by było tylko ich prawo

Renia, przeczytaj jeszcze raz. I jeszcze. I jeszcze...


Tak apropo motocyklistów ,zawsze mówię że są to samobójcy , albo po prostu dawcy organów , za brawurową jazdę powinni zabierać prawko i jeszcze do tego wysoki mandat .. albo najlepiej motor , Zjeba dałam ostatnio mojemu kumplowi ,bo zadowolony przyjechał i chwalił się jak to on szybko jechał (180/h) myślał że podzielę jego entuzjazm , przeciwnie zrzedła mu mina kiedy porządnie go zje****m

No, jakbyś go stuknęła, to nie byłoby to samobójstwo, tylko zabójstwo.
Swoją drogą - skąd w Tobie tyle jadu?
Motocykl w korku zawsze ma fory. Gdybyś siedziała na jednośladzie, czekałabyś grzecznie za samochodem? No way!


Tak tylko sie zastanawiam Viooltje , czy Renia da sobie "zjeba" i czy z entuzjazmem sie tym z nami podzieli?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Renia83 napisał:
o nie powiem , nie dawno sama miałam taką sytuację , dobrze że jechałam autem wolno tak po prostu z prawej wyjechał i wyminął mnie motocyklista ( na autostradzie to było) , nie chciałam być chamska jak on , bo miałam pierwszą myśl by go trochę stuknąć , nic by mu i tak się nie stało , bo korki były to i wolniej się jechało ale fakt jeżdżą i zachowują się na drogach (w większości) jak by było tylko ich prawo
Tak apropo motocyklistów ,zawsze mówię że są to samobójcy , albo po prostu dawcy organów , za brawurową jazdę powinni zabierać prawko i jeszcze do tego wysoki mandat .. albo najlepiej motor , Zjeba dałam ostatnio mojemu kumplowi ,bo zadowolony przyjechał i chwalił się jak to on szybko jechał (180/h) myślał że podzielę jego entuzjazm , przeciwnie zrzedła mu mina kiedy porządnie go zje****m


Podejrzewam że nie wiesz nic na temat jazdy motocyklem,,,,,
Skąd wiesz że jakbyś go stuknęła nic by się nie stało?
A skoro jechałaś wolno na utostradzie to może gość na motocyklu pomyślał: "Znowu jakaś głupia baba jedzie tak wolno że blokuje normalne dołączenie się do ruchu... "

Za utrudnianie jazdy powinni zabierać prawko i jeszcze do tego wysoki mandat ...albo najlepiej sprzedać auto i dać pieniądze na cięższe, powtórne egzaminy dla "stukających" na drodze z zemsty...

I miej nadzieję że nie dostaniesz zjeba od kogoś kto widzi to ze strony "stukanego" ...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:


Tak tylko sie zastanawiam Viooltje , czy Renia da sobie "zjeba" i czy z entuzjazmem sie tym z nami podzieli?


Adaś, entuzjazm raczej bym wykreśliła...
Zgłoś wpis


Bliżej nas