Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Maxim2020 (3449 niezalogowanych)
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
AVE WIEDŹMO już wszystko wiem
Wiolka ile wpisowe? tylko nie szalej mi bo kryzys na Cyprze:-D
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Haha!
Wiedźma jak zawsze konkretnie i na temat!

Btw, Niko Alm jest moim (poniekąd) idolem. 3 lata spędzić na walkę z absurdem to nie lada wyczyn.

Schatje, z całym szacunkiem: zgadzam się z przedmówcami. Poza tym, zwróć uwagę na fakt, że wielu wyznawców różnych religii jest analfabetami. Przekaz ustny działa. Zapamiętują go pokolenia. Tak, jak i legendy (co dla mnie znaczy to samo). Np.: kto czytał legendę o królu Popielu, którego zeżarły myszki? Ale każdy wie, że taka istnieje.

Ale, żeby nie odbiegać za daleko od tematu: czy gejowska, kochająca rodzina skrzywdzi dziecko? Przecież pod kołdrę nie wchodzi ono nawet tym hetero.


Więc?...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
wiciu napisał:
AVE WIEDŹMO już wszystko wiem
Wiolka ile wpisowe? tylko nie szalej mi bo kryzys na Cyprze:-D


Eee tam wpisowe, zakup koszulki w paski, opaski na oko i flagę jak z denaturatu. Wystarczy. Kościół mieści się pod każdą GÓRĄ, którą to Potwór stworzył na początku. No i nie zapomnij, Wiciu, o durszlaku!
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Ach, poczulam sie taka...niezrozumiana
Ale to nic, brand is erger

Oczywiscie Wiciu, ze trzeba poslac dziecko do szkoly, tak samo, nie wyobrazam sobie, zeby nie przekazac mu wartosci, ktore ja wyznaje i tego w co wierze... a co ono pozniej z tym zrobi to juz jego wybór...Gdybym tego nie uczynila, sama siebie wtrącilabym do więzienia -Adamm
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Do więzienia (pod-) świadomości, masz na myśli, Schatje?
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
I poco ta ironia , Viooltje
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
To nie było ironicznie, a metaforycznie, Schatje
Zgłoś wpis
31 Postów
Izabela K
(MalutkaNiepokorna)
Bywalec
Widze tu odgorny przekaz czy moze sie myle....wiekszosc z Was zaklada ze rodzina hetero to patologia...
A czy kazdy zwiazek homoseksualny daje gwarancje stabilnosci i tzw normalnosci cokolwiek to znaczy w pojeciu kazdego z nas??
Pomijam wszelkie aspekty religijne,bo one nie maja nic wspolnego z tematem tak naprawde.
I tak, nie popieram adopcji dzieci przez pary gejowskie...I mozecie mnie tu publicznie zlinczowac czy co tam komu do glowy przyjdzie.
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Cholernie ciężki temat.

Jak Adamm świetnie napisał - rodzimy się bez religii, nadzy i to co dopiero nam przyswoją rodzice, potem staramy się przyswoić i naszym dzieciom (ego) i tak to się ciągnie przez tysiąc lat jak 'Dynastia'... W wielu kulturach jest przymus - wierzenia, bo inaczej jest się napiętnowanym przez lokalną ekipe trzymającą władzę...

Turecka idealna pani domu pewnie też tak sobie myślała, że skoro się nie sprzeciwi - co sąsiedzi i rodzina pomyślą... Z drugiej strony wg. mnie adopcja przez pary gejowskie jest krzywdząca dla dziecka - już widze te szykany w szkole (chyba, że specialna gejo-szkoła?), nie mam nic przeciwko ich związkom i wzajemnego pukania w kakaowe oko, ale skoro wybrali taki los, powinni zostawić dzieci w spokoju...

Potem może środowiska pedofilskie zaczną krzyczeć, że małe jest piękne i im też się należy? ^^ Moralność to cienka niepisana linia...

Ramen!
Zgłoś wpis


Bliżej nas