Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Fibromilagia i lekarz zakładowy - Holandia

Czytali temat:
1 Post
asiia14
(asiia14)
Początkujacy
Witam, proszę o pomoc i opinie w mojej sprawie. Pracuje w Holandii od 7 lat. Od około roku zaczęłam chorować. Niestety po wielu badania stwierdzono chorobę Fibromialgię ( jednego dnia czuję się jak młody Bóg drugiego dnia nie mam siły wstać z łóżka). Z tego powodu do pracy chodzę w "kratkę". Od jakiegoś czasu bule sie na tyle nasiliły ze nie jestem wstanie pracować wcale. W dniu 07.10 ma wyznaczoną komisję u lekarza zakładowego. Czego mogę się spodziewać na takiej komisji. Co jeśli lekarz stwierdzi ze nie jestem zdolna do pracy lub tylko częściowo? Czy mogę ubiegać się jakiś zasiłek chorobowy rentę czy może w tutaj funkcjonuje coś innego. Czy mogę leczyć się w Polsce? Bardzo proszę o pomoc nie wiem co mam dalej robić ((((((
Zgłoś wpis
5 Postów
Karolina Wójciak
(MedicalAdvisor)
Początkujacy
Pani Joanno.
uważam, że może Pani starać się o rentę. Jest to ciężka przypadłość reumatologiczna. Jeżeli ubezpieczyciel wydzieli Pani rehabilitację/ leczenie proszę zapytać o zwrot kosztów w PL. Zorganizujemy w PL na miejscu wizytę u najlepszych specjalistów reumatologii. Otrzyma Pani FV i będzie Pani mogła starać się o zwrot. Proszę zapytać o taką możliwość swojego ubezpieczyciela. Nasza usługa jest bezpłatna.

Pozdrawiam
Karolina Wójciak
Zgłoś wpis
1 Post
matwiert
(matwiert)
Początkujacy
A nie myślałaś, żeby zacząć próbować jakoś łagodzić te objawy? Wiem, że na to są jakieś leki, suplementy i domowe sposoby. Zakładam, że na każdego działa co innego więc musisz testować np tutaj masz jakiś przykładowy myalgan.pl/myalgan.html ale kurcze nie poddawaj się. Szkoda życia i pieniędzy ile z renty będziesz miała daj spokój! Głowa do góry będzie dobrze
Zgłoś wpis


Bliżej nas