Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Powrot do Polski - pomozcie !!! pilne. - Holandia

2 Posty
Pawel Demon
(demon.)
Początkujacy
Witam wszystkim. Mam bardzo duzy problem, jestem teraz w Rotterdamie, zgubilem dowod osobisty, nie mam pracy (przyjechalem , praca miala byc a jej nie ma, dopiero od lipca niby..), jestem bez pieniedzy bez dokumentu zadnego, jestem poprostu bez niczego w obcym kraju (, chce wrocic do Polski do domu, jestem zalamany, wie ktos moze czy ambasada w Hadze albo jakas fundacja odsyla do domu Polakow na swoj koszt? ja juz nie wiem co mam robic, naprawde nie wiem, chce juz wracac do Polski.. Moze ktos z Was wie cos na ten temat? Polacy POMOCY!!

Mary88Jane@wp.pl

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Skontaktuj sie z Polska Ambasada w Hadze ,tam otrzymasz dalsze wskazowki.

Powodzenia.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
+31 (0)70 7990 100 od poniedzialku do piątku w godz. 8.15 - 16.15.

Kurde, to się sponiewierałeś...
Może ktoś Cię zabierze po drodze? Jest tu dział "przejazdy", życzę życzliwego.
Zgłoś wpis
2 Posty
Pawel Demon
(demon.)
Początkujacy
Dzieki, a jak myslisz jest jakas szansa ze pomoga w ambasadzie?
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
musisz miec dokument tożsamości ,w tym ambasada musi ci pomóc, być może pozycza ci kase na powrót ale to raczej mogą niz muszą,
szkoda ze wcześniej sie nie odezwałes dwa tygodnie temu wróciłem jak zwykle do kraju ,byc moze na dłuzej.
Zgłoś wpis
29 Postów
malwina xxxx.
(malwisia1604)
Bywalec
hej sluchaj jesli nie uda ci sie szybko wyjechac z tad to ja niedlugo jade do polski wiec jesli bedziesz chcial to moglbys ze mna jechac ... niema problemu ... tylko niewiem dokladnie kiedy ale bedzemy w kontakcie ...
ale tylko tyle moge dla c8ebie zrobic niestety reszte musisz sam zalatwic chociazby z ta ambasada ...
Zgłoś wpis
1 Post
Malinowska Ewelina
(MalinowskaEwelina)
Początkujacy
Pomocy jak mam wrocic do polski biuro mnie oszukalo niemam pieniedzy ani mieszkania pomocy blagam
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
jeszcze aktualne ?
Zgłoś wpis


Bliżej nas