Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dlaczego nie mają paneli słonecznych na wiatrakach - Holandia

Czytali temat:
Euro Work lucasPeni WojinRina (819 niezalogowanych)
4 Posty
WojinRina
(WojinRina)
Początkujacy
Zawsze się zastanawiałem, dlaczego wiatraki nie mają energii słonecznej.

Wygooglowałem to i ludzie zasugerowali wiatraki z łopatami jako panele słoneczne, co wydaje mi się w ogóle nie mieć sensu.

Mam na myśli panele słoneczne na podstawie za łopatami lub na słupie dookoła, a nawet na dole dookoła. (Jestem pewien, że inni ludzie mogą myśleć o innych miejscach)

Po prostu wydaje się, że jest to sposób na zrobienie wiatraka, który zawsze wytwarza energię elektryczną, nawet gdy prędkość wiatru jest niska.
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
To, że coś Ci się wydaje nie znaczy, że w praktyce ma prawo działać i jest sens to budować
Zgłoś wpis
4 Posty
WojinRina
(WojinRina)
Początkujacy
WojinRina napisał:
Zawsze się zastanawiałem, dlaczego wiatraki nie mają energii słonecznej.

Wygooglowałem to i ludzie zasugerowali wiatraki z łopatami jako panele słoneczne, co wydaje mi się w ogóle nie mieć sensu.

Mam na myśli panele słoneczne na podstawie za łopatami lub na słupie dookoła, a nawet na dole dookoła. (Jestem pewien, że inni ludzie mogą myśleć o innych miejscach) tutuappx.com/
appvalley.onl/
Po prostu wydaje się, że jest to sposób na zrobienie wiatraka, który zawsze wytwarza energię elektryczną, nawet gdy prędkość wiatru jest niska.


issue got solved!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas