Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
Czytali temat:
Persefona12 (4272 niezalogowanych)

()
Początkujacy

a SUS wciaz malo...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dajcie spokoj ,ludzie sa rozni
mi na przyklad podobaly sie poranne zdjecia
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
A nic Sus , tylko jest to nawiązanie do tego co ja wcześnie napisałem www.polskietulipany.com/holenderskieobywatelstwo.html

a sama nauka na tym kursie nie jest taka trudna (A1) to tak jak w Polsce ala ma kota itp. trochę zachodu z portfolio, bieganie po bankach,komisariatach,sklepach i pocztach by wlepiać do portfolio druczki i paragony z stamtąd dla pokazówki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dzien dobry panie Kolakowski dzis wyjatkowo wczesnie Pozdrawiam
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
A nic Sus , tylko jest to nawiązanie do tego co ja wcześnie napisałem www.polskietulipany.com/holenderskieobywatelstwo.html

a sama nauka na tym kursie nie jest taka trudna (A1) to tak jak w Polsce ala ma kota itp. trochę zachodu z portfolio, bieganie po bankach,komisariatach,sklepach i pocztach by wlepiać do portfolio druczki i paragony z stamtąd dla pokazówki


Ja nie mowie, ze ten poziom jest trudny (on teraz wynosi A2 o ile dana osoba przybyla do Holandii po 2007) ale trzeba troche czasu poswiecic. Zreszta- ludzie dorosli nie ucza sie zazwyczaj juz tak szybko. Jesli pracujesz + mlodosc juz nie ta- znam ludzi, ktorzy na inburgering siedze 20 miesiecy ( i to nie dlatego, ze sa leniwi, po prostu im nie wchodzi).
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Dzien dobry panie Kolakowski dzis wyjatkowo wczesnie Pozdrawiam
dziekuje i rownie serdecznie pozdrawiam
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Heloooooooooooooooooooo Kobietka(czytac Sus)ma swoje zdanie i tyle..a wciskacie troszke na sile rozne argumenty o niej ktore raczej sie nie pokrywaja z rzeczywistoscia Pozdrawiam wszystkich i gorace buziaczki A zreszta ja jestem najynteligentnejszyyyyyyyy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czesc Krzysiu Nikt ani przez chwile nie watpil w fakt,ze jestes najinteligentniejszy... Pozdrowionka
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Sus napisał:
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
A nic Sus , tylko jest to nawiązanie do tego co ja wcześnie napisałem www.polskietulipany.com/holenderskieobywatelstwo.html

a sama nauka na tym kursie nie jest taka trudna (A1) to tak jak w Polsce ala ma kota itp. trochę zachodu z portfolio, bieganie po bankach,komisariatach,sklepach i pocztach by wlepiać do portfolio druczki i paragony z stamtąd dla pokazówki


Ja nie mowie, ze ten poziom jest trudny (on teraz wynosi A2 o ile dana osoba przybyla do Holandii po 2007) ale trzeba troche czasu poswiecic. Zreszta- ludzie dorosli nie ucza sie zazwyczaj juz tak szybko. Jesli pracujesz + mlodosc juz nie ta- znam ludzi, ktorzy na inburgering siedze 20 miesiecy ( i to nie dlatego, ze sa leniwi, po prostu im nie wchodzi).


jak się chce to wszystko można zrobić... poprostu im się nie chce
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wtam pozdrawiam wszystkich najinteligentniejszych, normanych i nienormalnych, kmiotow i orly.....najinteligentniejsza inaczej...pozdrawiam rowniez....co z sobota i piwem ...aktualne?
Zgłoś wpis


Bliżej nas