Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
nareszcie ktos cos na temat
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
bo jestem kobieta i zajmuje sie od razu konkretna sprawa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a poza tym mam bzika na punkcie sukienek tak ze jak tylko widze slowo SUKIENKA to reszta sie nie liczy
Zgłoś wpis
2 Posty
LORD VON PLIHA
(L.V.P.)
Początkujacy
ja tez mam bzika na punkcie sukienek
Zgłoś wpis
14 Posty

()
Bywalec
no no no!!! jako kobieta musze zaprotestowac !!!!! nie lubie sukienek!!!! zdecydowanie wole spodnie!!!!! co nie znaczy ,ze takowych nie nosze czasami od swieta sie mi to zdarza!!! i w spodniach kobieta czy dziewczyna moze wygladc sexi ......
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Wiekszosc kobiet lubi fajne kiecki ale czasem wole nosic spodnie bo sa wygodniejsze w niektórych sytuacjach gdzie trzeba szybko sie dostac, a kiecka to sie zagnie i wogóle ......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jesli chodzi o temat to moje zdanie jest 50/50.Sa spodnie i spodnie,jak juz kolega wczesniej napisal,wciskanie sie na sile w dzinsy jest paskudne,ale bardzo podoba mi sie kobieta w jasnych lnianych spodniach i jest to dla mnie,podkreslam dla mnie,bardzo kobiece.Odbiegajac od tematu,wybor nalezy do kobiet.
Jeszcze jedno,ADIDASY,sam zakladam je tylko do biegania,ale to,ze wiekszosc ludzi nie nosi ich na co dzien jest tylko kwestia mody,a takze kojazenia sobie z pewna grupa spoleczna np. w Polsce .
Zgłoś wpis
25 Postów
Cris CRIS
(artplastek)
Bywalec
fakt jest taki ze Kobiety w spodniach potrafia wygladac bardziej sexi niz w sukienkach
lniane??? hmmmm jak najbardziej albo takie zwiewne i eteryczne z jedwabiu....OOOOJJJJj....moja wyobraznia juz dziala...wiec sie nie rozpisuje;P
A co do tych "adikow" to tylko oldschool... klasyczne z "lisciem" nowe modele
sa dresiarskie i nie boj sie uzyc tego slowa
nie neguje ......ale nie lubie .... mam prawo
pozdrawiam
Zgłoś wpis
14 Posty

()
Bywalec
koledzy sa za spodniami!!!! huuuuuraaaaa!!!! to jeszcze powiem ,ze ja tez lubie te "letnie spodnie" szczegolnie te cienkie a jak l ma sie jeszcze string-iii...... no coz panowie wyobraźnia należy do was......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis


Bliżej nas